برنامه ایمیل رسانی Send مایکروسافت برای iOS آمد و بزودی برای ویندوز فون خواهد آمد

برنامه ایمیل رسانی Send مایکروسافت برای iOS آمد و بزودی برای ویندوز فون خواهد آمد

مایکروسافت در پروژه Garage خودش برنامه جدیدی به نام Send  را برای گوشی های آیفون منتشر کرد. این برنامه ایمیل را همچون برنامه های چت ارسال میکند، تمرکز بر ارسال سریع و مکالمه تند بدون اینکه به موضوع یا عنوان که در ایمیل های معمولی است داشته باشد، دارد.

Send اجازه میدهد که یک مکالمه راحت داشته باشید. کافیست علامت + را بزنید و یک مخاطب را برای شروع یک مکالمه جدید شروع کنید. این برنامه همچنین از قابلیت پاسخ سریع نیز پشتیبانی میکند که وقتی طرف مقابل در حال تایپ است typing را به شما نمایش میدهد، چیزی که در برنامه های چت کنونی مشاهده میشود.

شما در برنامه همه email هایتان را نخواهید دید و فقط ایمیل هایی را خواهید دید که در برنامه شروع کرده باشید و ارسال کرده باشید.

این برنامه چه در استفاده شخصی و چه استفاده تجاری به اکانت Office 365 شما احتیاج دارد و با اکانت شخصی کار نمیکند. این برنامه اکنون برای آیفون منتشر شده است و بزودی برای ویندوز فون منتشر خواهد شد.

برنامه ایمیل رسانی Send قسمتی از پروژه گاراژ مایکروسافت است که یک پروژه جانبی است و برنامه نویسان میتوانند خلاقیت خود را در اچآن به نمایش بگذارند. این برنامه ها ابتدا بصورت ازمایشی منتشر میشوند و مورد استفاده کاربران قرار میگیرند و در صورت موفق بودن میتوانند رسما توسط مایکروسافت منتشر شوند.

منبع: مایکروسافت

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept