Xamarin به برنامه نویسان ویندوز فون اشتراک رایگان میدهد تا پایان آگوست

Xamarin به برنامه نویسان ویندوز فون اشتراک رایگان میدهد تا پایان آگوست

Xamarin سایتی است که خدمات خوبی را ارائه میدهد و یکی از این خدمات ساخت نسخه های دیگر از برنامه ها برای دیگر پلتفرم هاست و برای برنامه نویسان ویندوز فونی ساخت برنامه برای آی او اس و اندروید است.

این سایت مدت محدودی به برنامه نویسان اجازه میدهد تا در سایت های جامعه Xamarin.Android و Xamarin.iOS عضو شوند و از ابزاری که برای انتقال برنامه شان به دیگر پلتفرم ها توسط این جامعه ارائه میشود را در اختیار برنامه نویسان قرار دهد.

همچنین با این اشتراک میتوانید به Xamarin’s Visual Studio نیز دسترسی داشته باشید.

“اگر شما یک برنامه نویس ویندوز فون هستید و برنامه شما نسخه ای برای تمام پلتفرم ها ندارد که توسط C# تهیه شده باشد. هیچوقت فرصتی بهتر از اکنون برای شروع کردن برایتان وجود نداشته است.”

تنها یک اشتراک به هر برنامه نویس ویندوز فون داده میشود، بعبارت دیگر این برای برنامه نویسان تک نفره و یا گروه های کوچک مفیدتر است تا شرکت های بزرگ برنامه نویسی.

منبع: Xamarin

2 نظرات
  1. 1Pouria کاربر می گوید

    دمتون گرم، خبر خوبی دادین

  2. ایرج کاربر می گوید

    سلام اقا هر کی میتونه نرمافزار بانک انصار رو ثبت کنه خود بانک نرمافزار رو امده کرده فقط برای نصب میگه برنامه شرکتی هست و نصب نمیشه ممنون اگه کمک کنید

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept