recovery tool برای پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی تایید شد

عکس های جدیدی از ویندوز 10 نسخه پیش نمایش برای گوشی ها منتشر شد

نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی ها انتظار میرود تا این هفته برای گوشی ها و البته مجموعه خاصی از گوشی ها منتشر شود. مایکروسافت هنوز دقیقا مشخص نکرده که چه گوشی هایی چه ویژگی هایی را میگیرند و کدام نسخه پیش نمایش را زودتر از بقیه دریافت میکنند اما چیزی که مشخص است نسخه اولیه ان که بر روی گوشی های خاصی منتشر شده بود باگ های زیادی داشت.

شاید این چند وقت اخبار ویندوز ۱۰ را بیشتر از هر کس از شخصی به نام Gabriel Aul شنیده باشیم. کسی که سرپرست برنامه نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی است. در صبح امروز این شخص خبر خوب دیگری را نیز داد.

recovery tool برای پیش نمایش ویندوز 10 برای گوشی تایید شد

خب هر کسی که قبول میکند تا نسخه پیش نمایش را نصب کند باید بداند که این نسخه رسمی نیست و فقط ازمایشی است و مطمئنا و حتما باگ ها و مشکلات مختلفی را برای افراد مختلف خواهد داشت. ولی خب اگر شما مشتاق این هستید که حتما نسخه پی شنمایش را نصب کنید نگران نباشید چون این قابلیت خواهد بود که به ویندوز فون نسخه ۸٫۱ برگردید.

Gabriel Aul تایید کرد که برنامه recovery tool برای پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی وجود خواهد داشت که به شما این امکان را میدهد که از ویندوز ۱۰ به ویندوز فون ۸٫۱ برگردید. این خبر خوبی است و تا حد زیادی خیال کاربران را برای نصب نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ راحت میکند.

منبع: Gabriel Aul در توییتر

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept