Microsoft Lumia نام گوشی های ویندوزفون خواهد بود طبق گفته رسمی مایکروسافت

شایعه نام نوکیا از محصولات لومیا حذف خواهد شد و 'Phone' نیز از ویندوزفون

این شاید شوکی برای شما باشد، اما مایکروسافت تایید کرد که “Microsoft Lumia” نام جدیدی است که بر روی محصولاتی که با سیستم عامل ویندوزفون منتشر میشوند قرار میگیرد و Microsoft Lumia نام گوشی های ویندوزفون خواهد بود. این جایگزین کردن نام ها و حذف نام نویکا از زمانی شروع شد که مایکروسافت نوکیا را خرید و ان را بطور کامل برای خود کرد.

این تغییر به ارامی صورت خواهد گرفت، و تغییرات از توییتر و فیسبوک شروع شده است که اخبار توسط نام جدید Microsoft Lumia منتشر خواهند شد. نوکیا فرانسه در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد که: “شما در روزهای اینده خبری از فیسبوک دریافت خواهید کرد که نام این صفحه به Microsoft Lumia تغییر خواهد کرد، با ما باشید تا از اخبار با خبر شوید.”

مایکروسافت صفحه های سایت های رسمی نوکیا را به صفحه جدید لومیا در سایت مایکروسافت منتقل کرد در ماه های اینده. به ارامی نیز برنامه هایی که قبلا توسط نوکیا منتشر شده بودند و نام نوکیا را داشتند را تغییر نام داد و انها را به لومیا Lumia اپدیت کرد. مایکروسافت همچنین شروع کرده بود که کلمه Phone را از اخر نام سیستم عامل ویندوز فون بردارد و در برخی مکان های رسمی از کلمه ویندوز استفاده کرده بود. اخبار این مطالب بصورت کامل قبلا در سایت اورده شده بودند.

به نظر شما نام Microsoft Lumia برای محصولات مایکروسافت بر روی گوشی های هوشمند نام خوبی است؟

منبع: نوکیای فرانسه در فیسبوک

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept