Joe Belfiore اطلاعاتی درباره آپدیت ویندوزفون ۸٫۱ داد، نرم افزار شخصی سازی صفحه قفل بزودی می آید

WP8.1-lockscreen صفحه قفل ویندوزفون 8.1

Joe Belfiore در توییتی که امروز منتشر کرد به ویژگی هایی اشاره کرده که به ویندوزفون ۸٫۱ اضافه خواهند شد.

جو بلفیور ابتدا دست بر روی شبکه های اجتماعی پیکره بندی شده بر روی دستگاه گذاشت که اکنون محدود هستند اما در آینده تمام شبکه های اجتماعی قابل پیکره بندی بر روی دستگاه هستند.
هچنین برنامه صفحه قفل که بیشتر از همه منتظرش بودیم، Belfiore از منتشر شدن نسخه بتا این برنامه برای تست بر روی دستگاه هایی با رم بیش از ۱ گیگابایت خبر داد و اینکه این ویژگی چندهفته خواهد ماند ولی متاسفانه بر روی دستگاه های ۵۱۲ منتشر نخواهد شد.

همچنین در مورد منتشر شدن آپدیت هایی برای برنامه فیسبوک و اسکایپ خبر داد و گفت که مایکروسافت با فیسبوک در همکاری مستمری هستند تا برنامه فیسبوک هر چه کاملتر شود و مشکلات آن برطرف گردد.
همچنین او گفت بجای برخی از برنامه های سیستمی از برنامه های جداگانه استفاده خواهیم کرد(همچون استفاده از ایکس باکس موزیک و…) چون با اینکار میشود آپدیت های جداگانه فرستاد و پیشرفت ها و بهبود های بهتر و سریعتری را به سیستم عامل داد.

در پایان جو مژده داد که برنامه های مختلفی در حال منتشر شدن برای ویندوزفون هستند و تیم توسعه دهنده ویندوزفون در حال آزمایش و رفع باگ های این سیستم عامل قبل از انتشار عمومی آن هستند.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept