مایکروسافت Extras + Info, Display, Device Hub, and Call + SMS Filter را آپدیت کرد.

Extras_Info_About قسمت درباره ویندوزفون در تنظیمات

مایکروسافت موبایل آپدیت های سیستمی برای لومیا ویندوزفون منتشر کرد. Extras + Info, Display, Device Hub, and Call + SMS Filter آپدیت شدند و در جزئیات آنها هیچ تغییری ذکر نشده است ولی به نسخه جدید ارتقا یافته اند. تغییرات بیشتر از آنچیزی هستند که مایکروسافت اعلام کرده و گفته رفع برخی مشکلات کوچک، در زیر دو عکس از قبل و بعد از این آپدیت قرار دارد که میتوانید برخی ویژگی های تحت تاثیر قرار گرفته را ببینید.

Nokia Extras + Info

در عکس بالا مشخص است که Feedback to Nokia برداشته شده و گزینه SpamFilter اضافه شده است. همچنین برای Call + SMS Filter تغییراتی ذکر نشده و در جزئیات نیز به نکته ای اشاره نشده است اما برخی ارور ها و مشکلات در این آخرین نسخه برطرف شده اند. همچون دو تغییر قبلی Device Hub و Display نیز به نسخه جدید آپدیت شده اند ولی هیچ جزئیاتی از تغییرات آنها ذکر نشده است. شما خودتان این آپدیت ها را دانلود و دریافت کنید و ببینید چه تغییراتی در این قسمت ها انجام خواهند شد و آیا ما چیزی را جا انداخته ایم؟

برای دریافت این آپدیت ها میتوانید از استور به صورت دستی آنها را بررسی کنید یا با استفاده از لینک های زیر به دریافت این نسخه های جدید بپردازید:

✔ لینک دانلود Extras + Info

✔ لینک دانلود Display

✔ لینک دانلود Call + SMS Filter

✔ لینک دانلود Device Hub

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept