مایکروسافت آفیس ویندوز حالا می تواند مستقیما با گوگل درایو همگام شود

مایکروسافت آفیس ویندوز حالا می تواند مستقیما با گوگل درایو همگام شود

مایکروسافت در سال های اخیر تلاش فراوانی به خرج داده تا دسترسی به مجموعه Office را به پلتفرم های مختلف گسترش دهد. در حال حاضر مجموعه آفیس را می توان هم در دسکتاپ، هم در مرورگر و هم در پلتفرم های مختلف موبایل استفاده نمود و برای ذخیره سازی فایل ها، به غیر از فضای ابری اختصاصی مایکروسافت یعنی وان‌درایو می توان از دراپ باکس هم برای چنین کاری بهره گرفت. امروز یک فضای ابری دیگر به مجموعه وان درایو و دراپ باکس اضافه گردید. گوگل به تازگی اعلام کرده که از این به بعد با استفاده از پلاگین گوگل درایو، کاربران مایکروسافت آفیس ویندوز قادر خواهند بود تا به ذخیره سازی فایل هایشان در این فضای ابری بپردازند. با ما همراه باشید.

Google Drive Office

این پلاگین ابزار بسیار ساده ای است که به شما اجازه می دهد تا فایل های آفیس ذخیره شده در حساب کاربری گوگل درایو خود را مشاهده کرده یا فایل هایی که همان لحظه رویشان کار می کنید را مستقیما در این فضای ابری ذخیره نمایید.

البته این روش تفاوت چندانی با نصب اپلیکیشن گوگل درایو در رایانه ندارد، اما با این پلاگین می توانید باز کردن فایل های موجود در گوگل درایو و ذخیره سازی در آن را ساده تر از همیشه انجام دهید.این پلاگین جدید از امروز برای نصب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept