Work Assistant برنامه Office که همگام با کورتانا است + ویدیو

Work Assistant برنامه Office که همگام با کورتانا است

در اخبار قبل مطلبی را منتشر کردیم مبنی بر اینکه افیس برای ویندوز در نسخه های بعدی با کورتانا همگام خواهد بود و با دستورات کورتانا میتوان افیس را کنترل کرد میتوان گفت که Work Assistant برنامه Office که همگام با کورتانا است.

البته عکس های قطعی تر و واضح تری از این قضیه نیز منتشر شدند که هم در خبر میتوانستید ان را مشاهده کنید و هم عکسی از ان در این مطلب قرار گرفته است. اکنون ویدیویی از ان نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

Work Assistant برنامه Office که همگام با کورتانا است

 

در این ویدیو میتوانید Work Assistant برنامه Office که همگام با کورتانا است را ببینید و البته برخی عملکرد های ان را در عمل مشاهده کنید که میتوانید بوسیله کورتانا برنامه افیس را اجرا کنید، در فایل های خود جستجو کنید ویا عملکرد های دیگر…

دانلود ویدیو

با استفاده از Work Assistant شما میتوانید فایل خود را پیدا کنید، باز کنید، مشاهده کنید یا ویرایش کنید و با برخی ویژگی ها میتوان انها را ذخیره کرد. همچنین قابلیتی وجود دارد که میتوانید فایل ها را با دوستانتان که در گوشی ذخیره کرده اید با ایمیل ارسال کنید.

در این مرحله هنوز اطلاعاتی بیشتری در مورد Work Assistant وجود ندارد و در اینده اطلاعات بیشتری در این مورد در ویندوز ارنا قرار خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept