قابلیت picture-in-picture برای سیستم عامل های ویندوز و مک

این قابلیت از سال ۲۰۱۷ برای اندروید فعال شده است و هم اکنون حالت picture-in-picture برای سیستم عامل های ویندوز،مک با نسخه ۷۰ مرورگر Chrome در دسترس قرار میگیرد. به گزارش Android police این قابلیت به صورت پیش فرض در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این قابلیت برای هر وب سایت براساس سیستم گسترش دهنده آن فعال میشود و به وسیله آن شما قادر خواهید بود ویدیو ی آنلاین خود را در هر کجای Desktop قرار دهید، بدون در نظر گرفتن اینکه از چه وب سایت یا برنامه ای استفاده میکنید.

اگر میخواهید بدانید که این ویژگی چگونه کار میکند کافیست به وبسایت youtube سری بزنید در آنجا شما میتوانید بر روی هر ویدیو یی که دوست دارید کلیک راست کرده و بر روی گزینه (picture-in-picture) از منوی باز شده کلیک نمایید. هنگامی که حالت تصویر در تصویر را فعال میکنید شما میتوانید ویدیو ی خود رابه هر کجای صفحه رایانه خود انتقال دهید.

گرچه این قابلیت هم اکنون در دسترس است اما زمان میبرد تا بر روی همه ی وب سایت ها فعال شود. وب سایت هایی مانند youtube از این قابلیت پشتیبانی میکنند. شما نیز میتوانید این قابلیت را با مراجعه به قسمت chrome extention برای دیگر وب سایت ها فعال نمایید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept