مشکل ذخیره تصاویر درگوشی های هوشمند پیکسل

برخی از دارندگان گوشی های پیکسل ۳ و ۳xl با گرفتن عکس جدید بوسیله دوربین گوگل مشکل دارند زیرا در برخی موارد عکس های گرفته شده را ذخیره نمی کند. کاربران سایت Reddit و مرکز پشتیبانی گوگل نیز این موضوع را تایید کرده اند. این مشکل درحال گسترده شدن است و بر روی گوشی های اصلی گوگل مانند پیکسل ۲ و ۲xl نیز تاثیر میگذارد. برخی کاربران سایت verge که از این گوشی ها استفاده میکنند نیز این مشکل را گزارش کرده اند.

این مشکل خصوصا زمانی اتفاق می افتد که کاربران با دوربین گوگل عکس میگیرند و سپس به برنامه دیگری میروند یا صفحه گوشی خود را خاموش میکنند. کاربران میتوانند تصویر خود را در لیست گالری گوشی ببینند اما هنگامی که روی عکس ضربه میزنند تا آن را بصورت کامل مشاهده کنند عکس ناپدید میشود. در برخی موارد نیز به طور کلی عکس در لیست تصاویر وجود ندارد اما بعد از مدتی دوباره ظاهر میشود.

برخی از صاحبان گوشی های Motorella E9 , Motorella Z2 , Galaxy S9 , Nexus 5X نیز همین مشکل را بعد از استفاده از دوربین گوگل در گوشی های خود گزارش کرده اند. به همین خاطر مشخص نیست که این مشکل محدود به گوشی های پیکسل ساخت شرکت گوگل است یا مشکلی وسیع تر و مربوط به سیستم عامل android است. در حال حاظر کاربران راه حلی را ارایه داده اند که این مشکل را مربوط به فرایند پردازش HDR عکس ها میدانند و پیشنهاد میکنند که برنامه دوربین خود را تا زمانی که فرایند پردازش HDR کامل شود نبندید یا عملکرد HDR را کاملا خاموش کنید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept