پنج برنامه برتر در اموزش زبان انگلیسی

در این پست قصد داریم پنج برنامه برتر در آموزش زبان انگلیسی که دانش آموزان و آموزگاران می توانند از آن برای یادگیری آموزش و تقویت مهارت های خود استفاده کنند را معرفی کنیم. با این برنامه ها شما می توانید در هر شرایطی با گوشی هوشمند خود به یادگیری زبان بپردازید.

آموختن زبان جدبد مزایایی دارد که از جمله آن میتوان به تقویت هوش، افزایش مهارت های چندگانه، تقویت حافظه و آشنایی با فرهنگ های دیگر اشاره کرد. برای ارتباط با فرهنگ های دیگر هیچ راهی بهتر از آن نیست که بتوانید به زبان آنها صحبت کنید.

یکی از راه هایی که شما میتوانید زمان خود را به خوبی بگذرانید اینست که در میان کتاب های آموزش زبان به مالعه بپردازید و یا از برنامه های آموزش زبان استفاده نمایید. در این پست پنج برنامه برتر در آموزش زبان وجود دارد که شما میتوانید وقتتان را با آن بگذرانید.ش

 Dolingo – آموزش زبان های مختلف بصورت رایگان

یکی از بهترین برنامه های آموزش زبان به شمار میرود و برای آنهایی که به تازگی یادگیری زبان را شروع کرده اند، توصیه میشود. سیستم آموزش زبان این برنامه به شما کمک میکند تا انگلیسی را تنها با صرف کردن بیست دقیقه در هر روز و به سرعت یاد بگیرید. ساختار درس های دولینگو به این گونه است که به شما هفت کلمه برای هر موضوع می آموزد و مهارت های کلیدی برای تکمیل درس ها به شما آموزش داده می شود.

Duolingo: language lessons
Duolingo: language lessons
Developer: Duolingo
Price: Free

 Memrize – یرنامه رایگان برای یادگیری زبان

این برنامه از راه های خلاقانه و ساده برای آموزش و یادآوری کلمات انگلیسی استفاده میکند. تمرکز این برنامه بر روی توسعه دایره لغات کاربران بوسیله آموزش واژگان بسیار کارامد است. این برنامه قسمت آفلاین را به کاربران خود عرضه کرده است تا با آن بتوانند به یادگیری خود بدون نیاز به اینترنت ادامه دهند. این برنامه از حات تکرار برخوردار است و به شما کمک میکند تا یادگیری تلفظ واژگان از جمله لغات جدید را شروع کنید. این برنامه همچنین راه هایی تازه ای برای آموزش دستور زبان انگلیسی به کاربران دارد.

Memrise AI Language Learning
Memrise AI Language Learning
Developer: Memrise
Price: Free
 Busuu – یادگیری زبان های مختلف

این برنامه به شما کمک میکند تا زبان را در حین آموزش فرا بگیرید. تمام درس های این برنامه تضمین شده اند زیرا با استاندارد CERF و در چارچوب قواعد طراحی شده اند. درس ها در این برنامه از مبتدی تا پیشرفته طراحی شده اند که هر درس شامل واژگان جامع و وسیع، مکالمه، تمرین نوشتن و در نهایت آزمون میشود. Busuu در واقع برنامه ای عالی برای آنهایی است که میخواهند مهارت مکالمه وصحبت کردن خود را افزایش دهند. با Busuu شما میتوانید با افراد انگلیسی زبان برای تقویت مهارت مکالمه خود به راحتی صحبت کنید که این راهی عالی برای تمرین این مهارت است.

Busuu: Learn Languages
Busuu: Learn Languages
Developer: Busuu
Price: Free
 Qlango – یادگیری زبان به آسانی

Qlango یک برنامه آموزش زبان است که شما را قادر نیسازد زبان انتخابی خود را بعنوان یک تازه کاز از ابتدا یا از سطح های بالاتر شروع کنید و از طیف گسترده ای از فعالیت ها استفاده کنید و اینکار را با استفاده از انواع مختلف زبان های اروپایی در ترکیب های مختلف انجام میدهد. این برنامه دارای انتخاب های جامع از زبان های مختلف است و سطح مورد یادگیری با محتوای درس ها کاملا هماهنگ است. با این برنامه کاربر میتواند در زبان هدف خود غوطه ور شده و ار فعالیت های مختلف آن استفاده کند.

Qlango: Learn 45 languages
Qlango: Learn 45 languages
Developer: Qlango d.o.o.
Price: Free
  Improve English – بازی کلمات

برای کسانی که انگلیسی را به عنوان زبان جانبی یاد میگیرند  Improve English پیشرفت در یادگیری را برای آنها ضمانت میکند. این برنامه لغات جدید را به کاربر می آموزد. این برنامه به شما کمک میکند تا در کنار یادگیری لغات، مفاهیم و عبارات انگلیسی را نیز بیاموزید. این برنامه برای آنهایی طراحی شده که انگیزه یادگیری زبان دارند و کسانی که میخواهند مهارت و استعداد خود در این زبان را افزایش دهند. افراد مختلف و حتی آموزگاران میتوانند استفاده خوبی از این برنامه داشته باشند. معلمان زبان اگلیسی می توانند از این برنامه به عنوان تمرین های هیجان آور و انگیزشی استفاده کنند تا دانش آموزان از تمرین های نوشتاری فارغ شوند و یا به دانش آموزان تازه وارد کمک کنند تا به سرعت مهارت های زبان انگلیسی خود را افزایش دهند.

Improve English: Vocab,Grammar
Improve English: Vocab,Grammar
Developer: Knudge.me
Price: Free

شما از چه برنامه ای استفاده می کنید؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept