WhatsApp Beta اپدیتی با اضافه شدن شکلک ها در یافت کرد

WhatsApp-Beta-اپدیتی-با-اضافه-شدن-شکلک-ها-در-یافت-کردمدت زیادی از زمان ارایه تماس صوتی و ارسال فایل های صوتی  توسط واتس اپ برای کاربران ویندوزفونی نمی گذرد.این ویژگی در نسخه ویندوزفونی خود با فاصله کمی از زمان ارایه شدن ان در نسخه های اندرویدی و ای او اس ارایه شد . برنامه واتس اپ نسخه ویندوزفونی امروز توانایی رقابت با دیگر نسخه های این برنامه در دیگر پلتفرم ها می باشد اما هنوز این برنامه هنوز نواقص کوچکی دارد .امروز واتس اپ آپدیت کوچکی را برای نسخه ی بتای برنامه ی خود منتشر کرد که برخی از این نواقص کوچک را رفع می کند.در این برنامه نسخه بتا  ویژگی هایی اضافه شده است با ما همراه باشید.

 لیست تغییرات در نسخه ی آزمایشی واتساپ (نسخه ی ۲.۱۲.۷۴):

  • امکان ارسال و یا پاک کردن چند تایی پیام ها
  • شکلک های جدید تر

البته واتس اپ لیست تغییرات را در نسخه ی بتای خود منتشر نمی کند، بنابراین نمی توان گفت که تنها این دو مورد تغییرات اعمال شده در این نسخه هستند. همچنین نسخه ی بتا نیز برای عده ی محدود و خاصی قرار دارد و افراد عادی نمی توانند آن را دریافت کنند. نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟ شما هم منتظر این قابلیت بودید؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept