دانلود برنامه امنیتی Spy Hunter ویندوزفون، کسانی که سراغ گوشی ویندوزفون شما میروند را بشناسید!

پیدا کردن سارق گوشی ویندوزفون

Spy Hunter یک برنامه امنیتی ویندوزفون و در واقع دوربین مدار بسته گوشی ویندزفون شماست. شاید شما هم بااین مشکل مواجه باشید که افرادی بی اجازه سر گوشی شما میروند، فضولی می کنند یا قصد جستجو در گوشی شما را دارند هنگامیکه گوشی شما پیش خودتان نیست یا حتی ممکن است خدای نکرده گوشی شما توسط کسی دزدیده شود، با این برنامه به راحتی میتوانید آنها را شناسایی کنید و بشناسید.

طرز کار این برنامه ساده است، به محض آنکه شخصی سعی در باز کردن قفل گوشی شما داشته باشد، این برنامه توسط دوربین جلویی گوشی بصورت مخفیانه عکس هایی از آن شخص گرفته و صدای او را ضبط میکند، کافیست capture options را فعال کنید و صفحه گوشی را قفل کنید. عکس ها و صدای فرد بصورت مخفی ثبت میشود و شما میتوانید از آن برای شناسایی فرد موردنظر استفاده کنید یا اطلاعات حاصل را مخفی پیش خود نگه دارید. یکی دیگر از ویژگی های خوب این برنامه SkyDrive ذخیره میکند که اگر گوشی شما دزدیده شود برای پیدا کردن سارق نقش خوبی را میتواند ایفا کند.

این برنامه دارای دو نسخه پولی و رایگان است که تفاوتی ذکر نشده اما مسلما نسخه پولی از لحاظ برخی ویژگی های جانبی کاملتر خواهد بود.

مشخصات برنامه:
حجم دانلود: ۱۰ مگابایت
نسخه: ۱٫۰٫۷٫۰
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون ۸ و ۸٫۱

لینک دانلود نسخه رایگان:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

qr-code

لینک دانلود نسخه پولی:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

qr-code

تصاویری از محیط برنامه:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/bce7f645-63e0-4f59-ba14-c8ad61de1ae9?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/41545987-fdb0-4a29-95b4-7ed48c474b31?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept