دانلود برنامه نوت شخصی ویندوزفون Note Plus با قابلیت رمزگذاری بر روی برنامه

برنامه نوت یادداشت ویندوزفون

در پست های قبل برنامه یادداشت ویندوزفون “My Notes” را معرفی کردیم که قابلیت های کاربردی جالب و بسیار عالی را داشت، اما در این پست نیز میخواهیم برنامه یادداشت دیگری را برای سیستم عامل ویندوزفون با نام “Note Plus” معرفی کنیم که همانند برنامه قبلی قدرتمند و کارآمد است.

علت معرفی این برنامه با وجود برنامه کامل و قوی همچون “My Notes” این است که هرچند برنامه مای نوت عالیست و ما را از هر برنامه نوتی بی نیاز میسازد و درواقع عملکردی بیش از یک برنامه یادداشت را داراست، اما یه مشکلی وجود دارد و آن اینست که اصلا شخصی نیست، یعنی هر کسی که بسراغ گوشی شما برود میتواند تمام یادداشت های شما را براحتی بخواند، اما برنامه نوت پلاس علاوه بر آن که یک برنامه یادداشت عالی است قابلیت رمزگذاری بر روی برنامه را پشتیبانی میکند و اینگونه شما میتوانید نوشته های شخصی خود و یا اطلاعاتی که دوست ندارید دیگران متوجه بشوند را در داخل آن قرار دهید،صفحه زمینه این برنامه نیز قابل تغییر است تا محیطی که دوست دارید را انتخاب کنید.

این برنامه دارای دو نسخه رایگان و پولی است که هیچ تفاوتی جز در نام آن که یک کلمه Free اضافه دارد. البته نسخه پولی این برنامه به تعداد های زیاد و متوالی به صورت محدود رایگان شده است و حتی هم اکنون که بنده این پست را میگذارم نیز نسخه اصلی این برنامه رایگان شده است، اگر شما سر زدید و پولی بود، نگران نباشید، گاهی اوقات به صفحه این برنامه مراجعه کنید تا دوباره به صورت محدود رایگان شود و آن را نصب کنید ولی باز هم قابل ذکر است که نسخه عادی و اصلی این برنامه هیچ تفاوتی ندارند.

مشخصات برنامه:
حجم دانلود:
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون ۷ و ۸ و ۸٫۱
لینک دانلود نسخه پولی:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

لینک دانلود نسخه رایگان:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

 

تصاویری از محیط برنامه:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/9ffcf934-f4f7-44e2-9cd9-1b7a7a59b7e7?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/5f91fff7-6412-4b9c-8dad-4004094abd8c?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept