دانلود برنامه عکاسی پانوراما در ویندوزفون با برنامه نوکیا پانوراما Nokia Panorama

برنامه عکاسی پانوراما ویندوزفون

Nokia Panorama پانوراما نوکیا یک برنامه عالی عکاسی برای ویندوزفون است که بوسیله آن میتوانید عکس هایی با پهنای بسیار بیشتر و زیباتری را خلق و ذخیره کنید. برای هر کسی پیش می آید که از منظره وسیع و پهناوری همچون دشت یا یک زمین کشاورزی با گندم های زیبا و… خوشش بیاید و بخواهد آن را در قالب یک عکس در گوشی خود ذخیره کند، اما با یک مشکل روبه رو هستیم و آن اینست که لنز دوربین محدود است و نمیتواند تمام منظره ما را در خود جای دهد و گاهی مجبوریم چند عکس متفاوت از قسمت های مختلف منظره مورد نظر گرفته و ذخیره کنیم و در پایان نیز آن عکس مدنظر خودمان را تهیه نکرده ایم. اما این مشکل با ویژگی جالب پانوراما Panorama در ویندوزفون بسادگی حل شده است و شما میتوانید عکس هایی با پهنای بسیار بیشتر از آنچه فکر میکنید را در یک عکس جای دهید.

پانوراما ویندوزفون برنامه ایست کم حجم که توسط شرکت نوکیا ساخته شده و روش کار با آن بسیار ساده است، برنامه را اجرا کنید سپس کافیست لنز دوربین خود را در ابتدایی ترین منطقه ای که میخواهید عکس گرفته شود قرار دهید و اولین عکس را بگیرید، حال گوشی خود را تکان ندهید و به سمت انتهای منطقه مورد نظرتان دوربین را بچرخانید دو نشانگر دایره در دوربین مشاهده میکنید که هرگاه این دو در داخل یکدیگر قرار گرفتند باید عکس دوم را تهیه کنید، در واقع باید دوربین را بچرخانید تا از محیط عکس اول خارج و عکس دوم در ادامه همان باشد. سپس این کار را تا انتهای منظره خود انجام دهید و عکس را ذخیره کنید. دستگاه بصورت اتوماتیک عکس ها را کنار هم قرار میدهد و یک عکس با پهنای بسیار زیادتر از لنز دوربین شما و البته با یک زیبایی خاص به شما تحویل میدهد.
روش کار با برنامه بسیار ساده است و توصیه میکنم اگر منظره هایی دوست داشتنی و بزرگتر از آنچه لنز دوربین تان در بر میگیرد را در اختیار دارید، حتما این برنامه دوست داشتنی را امتحان کنید و نظرتان را برای ما بیان کنید.

مشخصات برنامه:
حجم دانلود: ۵ مگابایت
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون ۸ و ۸٫۱
لینک دانلود:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

qr-code

 

تصاویری از محیط برنامه:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c5de6fcf-54a2-4ae5-8bf4-67dd2d1b73f0?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/0ca9cb84-3332-45ea-94b9-9d99cd813ba9?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept