برنامه SoundHound ویندوزفون برنامه ایی برای شناسایی موسیقی

برنامه SoundHound ویندوزفون برنامه ایی برای شناسایی موسیقی

عاشقان موسیقی معمولا دوست دارند بهترین آهنگ ها را در آرشیو خود داشته باشند. بسیاری از مواقع در مهمانی، تاکسی، کافی شاپ و یا جاهای دیگر آهنگی را می شنویم و دوست داریم آن را به آرشیومان اضافه کنیم. اما مشکلی که در این بین پیش می آید این است که اسم خواننده و یا اسم آن آهنگ را نمی دانیم و در یافتن فایل آن به مشکل دچار می شویم.

برنامه SoundHound ویندوزفون برنامه ایی برای شناسایی موسیقی

SoundHound برنامه ای است که برای همین منظور طراحی شده. این اپلیکیشن می تواند با گوش کردن به موسیقی در حال پخش، نام آهنگ و خواننده را به شما اعلام کند. نحوه کار با SoundHound بسیار ساده است، تنها کافی است بخش زرد رنگی که در برنامه قرار دارد را لمس کنید تا اپلیکیشن عملیات گوش دادن به آهنگ را آغاز کند. ۱۰ ثانیه بعد، نتیجه به دست می آید و به شما اعلام می شود.

پس از مشخص شدن نتیجه، شما می توانید متن شعر آهنگ مورد نظر را بیابید، ویدیو های مربوط به آن را مشاهده کنید و حتی به آهنگ هایی با سبک های مشابه نیز گوش دهید. این برنامه آرشیوی از آهنگ های جستجو شده توسط شما ایجاد می کند تا بعدا بتوانید به آنها مراجعه کنید.

برنامه SoundHound ویندوزفون برنامه ایی برای شناسایی موسیقی

همچنین در صفحه اول «ساندهاند» بخشی قرار دارد که محبوب ترین آهنگ های جستجو شده توسط کاربران دیگر را فهرست می کند. با مراجعه به این فهرست گهگاه می توان موسیقی های بسیار جالبی یافت و از آنها لذت برد.

SoundHound محدود به زبان انگلیسی نیست و حتی می تواند برخی از آهنگ های فارسی را هم تشخیص دهد. نکته جالب در مورد این اپلیکیشن، این است که لزوما نباید آهنگ برای آن پخش شود، بلکه شما می توانید شعر را خودتان بخوانید و یا ریتم آهنگ را با دهان بنوازید، تا اپلیکیشن آن را شناسایی کند.

 برنامه SoundHound دارای حجمی برابر با ۹ مگابایت در استور ویندوزفون می باشد.نظرشما در رابطه با برنامه SoundHound چیست؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept