اولین برنامه مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل برای تغییر خودکار عکس صفحه شروع

اولین برنامه مخصوص ویندوز 10 موبایل برای تغییر خودکار عکس صفحه شروع

ظاهرا یکی از قابلیت هایی که در ویندوز ۱۰ موبایل خواهیم داشت اینست که میتوانیم پس زمینه اصلی گوشی یا همان صفحه شروع Start Screen را طور تنظیم کنیم تا بصورت خودکار عکسش عوض شود.

App UI after setting the wallpaper

اگر هم این قابلیت در گوشی بصورت پیشفرض نباشد مایکروسافت این قابلیت را به برنامه نویسان داده است چون در استور یک برنامه مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته است که چنین قابلیتی را دارد. برنامه Dynamic Wallpaper عکس پس زمینه ویندوز ۱۰ موبایل شما را بر اساس عکس های روز Bing تغییر خواهد داد. همچنین این برنامه جالب قابلیت ذخیره آن پس زمینه را نیز به شما میدهد.

Start screen after the app has set the wallpaper

برای دانلود و داشتن این برنامه باید ویندوز ۱۰ را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید، البته این برنامه برای دسکتاپ نیز هست و میتوانید آن را بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نیز نصب کنید. برنامه برای نصب شما را ملزوم به داشتن ویندوز ۱۰ میکند چون برای اجرا به ویندوز ۱۰ احتیاج دارد. البته برنامه اکنون در نسخه آزمایشی است. برنامه رایگان است و ۶٫۶ مگابایت حجم دانلود دارد. برنامه نکته جالبی را هم نشان میدهد. آیا چهار ردیف کاشی متوسط در ویندوز ۱۰ موبایل خواهیم داشت!؟

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept