InMind VR اولین بازی واقعیت مجازی ویندوز فون

InMind VR اولین بازی واقعیت مجازی ویندوز فون

بازی واقعیت مجازی ببه بازی هایی القا میشود که شما وارد یک دنیای مجازی میشوید. و همه چیز در دنیایی مجازی اتفاق می افتد، فضایی که اصلا وجود خارجی ندارد ولی حرکات شما در این دنیای مجازی تاثیر گذار است و InMind VR اولین بازی واقعیت مجازی ویندوز فون است که برای انجام ان باید گوشی شما قابلیت gyroscope را داشته باشد.

gyroscopeدر واقع شاید بتوان گفت گردش سنج است که در گوشی جهت چرخش گوشی را تشخیص میدهد. این بازی را میتوانید همراه با عینک مخصوص Cardboard انجام دهید و یا بدون ان. این بازی اولین بازی این سبک در ویندوز فون است که سازنده ان نیز همان سازنده بازی زیبای Prime World: Defenders است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/17afcf80-36ba-419a-8f3a-615af264e6f9?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

InMind VR نیز بازی است که در ان از چشم یک انسان وارد مغز و ذهن او میشوید و در واقع به جای یک جراح باید ذهن شخص را ترمیم کنید و نورون های عصبی وی را ترمیم کنید. اگر هنوز هم متوجه نحوه بازی نشدید میتوانید ویدیو زیر را ببینید و از نحوه بازی یک دختر که بازی را با عینک مخصوصش انجام میدهد اشنا شوید:

دانلود ویدیو

این بازی حجم ۶۵ مگابایتی برای دانلود دارد و برای گوشی های با رم ۵۱۲ مگابایت قابل اجرا نیست و دقت داشته باشید که برای انجام ان حتما احتیاج به gyroscope دارید و اگر گوشی شما این قابلیت را ندارد پس زحمت نصب ان را نکشید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept