دانلود بازی Dont Tap The White Tile ویندزوفون، بررسی یک بازی سرعتی و مهارتی

Piano Tiles - Don't Tap The White Tile-ویندوزفون-پرو (1)

Dont Tap The White Tile یک بازی مهارتی است که برای ویندوزفون نیز اخیرا منتشر شده است. یک بازی مهارتی که سرعت عمل شما را به مبارزه می طلبد و دقت و سرعت شما را میسنجد. یک بازی بسیار محبوب و پرطرفدار در هر سه سیستم عامل آی او اس، ویندوزفون و اندروید است.

نسخه های متفاوت و گوناگونی برای ویندوزفون منتشر شده است اما نسخه ای که در این پست قرار دادیم Piano Tiles – Don’t Tap The White Tile نام دارد که نسخه پرطرفدار و بهتری نسبت به بقیه نسخه های همین بازی است.
روش بازی:
روش بازی Don’t Tap The White Tile بسیار ساده است و در اسم همین بازی گنجانده شده است. همانطور که از نامش پیداست شما نباید به کاشی های سفید ضربه بزنید، البته یک قانون ساده دیگری هم وجود دارد و این است که شما باید به پایین ترین کاشی سیاه ضربه بزنید همیشه؛ در واقع شما با صفحه ای از بازی مواجه میشوید که به سمت پایین حرکت میکند و در هر ردیف آن یک کاشی سیاه وجود دارد، شما باید به ترتیب به کاشی های سیاه ضربه بزنید و به جلو بروید،اگر به کاشی های سفید ضربه بزنید قرمز میشوند و شکست میخورید و اگر یک کاشی سیاه را از ترتیب بیاندازید نیز باخته محسوب میشوید.

شروع بازی:
با باز کردن بازی با صفحه ای رو به رو میشوید که بسیار ساده و خلوت است با ۶ کاشی سیاه و سفید میتوانید انواع مختلف حالت های بازی را انتخاب کنید که حالت ها را در پایین برایتان توضیح داده ایم، ۵ حالت مختلف دارد، اما گزینه ششم سمت چپ پایین شما را به تنظیمات بیشتر بازی هدایت میکند که در پایان نیز به توضیح آن پرداخته ایم، بازی آنقدر ساده و سهل هست که نیاز به هیچ آموزشی توسط سازنده یا توضیحی نداشته و یادگیری آن تنها با یکبار بازی میسر میشود.

Piano Tiles - Don't Tap The White Tile-ویندوزفون-پرو (3)

حالت های مختلف:
این بازی دارای حالت های مختلفی است که در زیر به توضیح آنها میپردازیم:
حالت Classic: این حالت از بازی دارای یک مقدار معینی از کاشی هاست، یعنی بازی بعد از مدتی پایان میپذیرد. پس محدود کننده این سبک بازی چیست؟زمان. با اولین ضربه شما بر روی اولین کاشی سیاه ثانیه شمار شروع میکند، سرعت حرکت بازی بستگی به سرعت شما دارد به این معنی که با ضربه زدن به هر کاشی آن ردیف به سمت پایین حرکت میکند، پس هر چه سرعت ضربه زدن شما بیشتر باشد سرعت حرکت صفحه بازی نیز بیشتر میشود و در پایان مدت زمان حرکت شما از ابتدا تا انتها ثبت میشود.
حالت Arcade: در این حالت زمان نداریم، اما با ضربه زدن شما صفحه بازی با سرعت ثابتی شروع به حرکت میکند و هر چه جلوتر میرویم سرعت بازی بیشتر میشود، این نوع بازی انتها ندارد و تا آنجا پیش میرود و سرعت شما مغلوب بازی شود و بیشترین امتیاز ممکن بازی را کسب کنید.
حالت Zen: این سبک همچون حالت کلاسیک است یعنی صفحه با سرعت شما حرکت میکند و محدود کننده زمان است اما با کمی تفاوت، در این حالت به شما فقط ۳۰ ثانیه زمان داده میشود تا جایی که میتوانید پیش بروید و بیشترین امتیاز را کسب کنید.
حالت Rush: این مدل مثل حالت Arcade است با این تفاوت که امتیاز شما برحسب تعداد کاشی های رفته حساب نمیشود بلکه بر حسب زمانی که بر علیه! سرعت بازی مقاومت کرده اید و بازی را ادامه داده اید حساب میشود.
حالت Relay: که دقیقا مشابه حالت Zen است ولی با این تفاوت که به شما تنها ۱۰ ثانیه زمان میدهد.

Piano Tiles - Don't Tap The White Tile-ویندوزفون-پرو (3)

برخی ویژگی ها:
از نکات مثبت این بازی حالت Piano Tiles آن است که با فشار دادن هر کاشی شما در واقع یک نت موسیقی را اجرا میکنید و با بازی کردن در اصل در حال اجرای یک موسیقی زیبا هستید که البته خیلی هم روان نیست! اما بهرحال بسیار زیباست.
با فشار دادن گزینه More در پایین صفحه اصلی شما به تنظیماتی هدایت میشوید که میتوانید به جای کاشی های سیاه از کاشی های رنگی استفاده کنید با فشردن این گزینه MultiColor: Off
گزینه ای برای قطع یا روشن کردن صدا، گزینه ای برای برگشتن به صفحه اول Back، گزینه ای برای مشاهده امتیاز های این بازی leader Border، و گزینه هایی برای بازی های بیشتر و امتیاز دادن به بازی را مشاهده میکنید.

Piano Tiles - Don't Tap The White Tile-ویندوزفون-پرو (3)

این بازی کم حجم میباشد و دارای ۱۰ مگابایتحجم برای دانلود است و بر روی ویندوزفون ۷٫۵ و ۸ . ۸٫۱ نیز قابل اجرا است.اگر فکر میکنید دارای سرعت بالایی هستید و مهارت و عکس العمل سریعی هستید این بازی شما را به مبارزه میطلبد. بازی را نصب کنید و نظر خود را برای ما بنویسید.
امتیاز من در حالت Classic 8.5 و در حالت Arcade 196 است، شما چه رکوردی دارید؟

منبع: ویندوزفون پرو

برای دانلود این بازی رایگان میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

برای دانلود اینجا کلیک کنید
یا میتوانید از کد QR استفاده کنید:

qr-code

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept