Candy Crush Saga مراحل بیشتری را برای ویندوز فون اورد

Candy Crush Saga برای ویندوز فون یک بازی پازلی و محبوب

معتادان بازی Candy Crush Saga ؟ سازنده این بازی مراحل بیشتری را برای ویندوز فون اورد و اپدیت جدیدی را برای طرفداران این بازی منتشر کرد. در حالیکه اپدیت قبلی نیز مراحلی را اضافه کرده بود این اپدیت ۱٫۵۰٫۲ مراحل بیشتری را برای Dreamworld aka اورد تا دخترک داستان بازی بیشتر سرگرم شود.

بر اساس تغییراتی که در استور ذکر شده اکنون Tiffi دخترک داستان بازی اکنون بزرگ است و نهنگ کوچک چه چیزی قرار است اتفاق بیوفتد؟ این ۱۵ مرحله جدید را بازی کنید تا به اصل داستان پی ببرید. با اتمام این ۱۵ مرحله در کل به مرحله ۶۲۰ خواهید رسید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/1b6741e8-cee0-457e-9c91-815cab34d171?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

در کل این بازی ۱۵ مرحله از فیسبوک و نسخه ای او اس بازی عقب است که انها در مرحله ۶۳۵ هستند و این خیلی هم بد نیست. بازی کندی کراش شاید نامی قدیمی باشد ولی هنوز هم یکی از بازی های بسیار پرطرفدار است. سازنده بازی King از زمانی که بازی را برای ویندوز فون منتشر کرده مشخص است که ان را رها نکرده و بطور فعال ان را پشتیبانی میکند.

4 نظرات
 1. shaghayegh کاربر می گوید

  من یه مشکل بزرگ پیدا کردم بازیم دیگه آپ دیت نمیشه و دیگه نمیتونم وارد بازی شم لود نمیشه 🙁

  1. علی اکبری کاربر می گوید

   اگه با فیسبوک همگامش کرده بودین, حذفش کنید و دوباره نصبش کنید و وقتی به فیسبوکتون وصل شید برمیگرده همونجا که بودید

 2. shaghayegh کاربر می گوید

  سلام
  unistall کردم حالا دیگه نمی تونم نصب کنم .گوشیم ATIV S سامسونگ

 3. ابوالفضل کاربر می گوید

  سلام این بازی رو نمیتونم دانلود کنم کسی راه حلی داره گوشیم ۹۲۰ آپدیت Denim رو داره

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept