بازی ترانه ها برای ویندوز فون یک بازی ایرانی موسیقیایی

بازی ترانه ها برای ویندوز فون یک بازی ایرانی موسیقیایی

متاسفانه علیرغم اینکه برنامه های ویندوز فون ایرانی نسبتا زیاد و البته که کاربردی و خوبی هستند در قسمت بازی ما ضعیف هستیم و بازی های زیادی برای عرضه و البته با گرافیک خوب و… نداریم. اکنون یک بازی ایرانی برای ویندوز فون منتشر شده و به گروه اندک بازیهای ایرانی ویندوز فون اضافه شده است. نام این برنامه بازی ترانه ها برای ویندوز فون است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/633bc172-ec2a-4fb3-9c76-459dc13d2e52?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

توضیح برنامه در استور ویندوز فون که توسط خود برنامه نویس نوشته شده:

“بازی ترانه ها یک بازی سرگرم کننده برای گذراندن لحظات شاد و مفرح در کنار خانواده ,و دوستان است با ترکیبی از زیباترین ترانه های قدیمی ایرانی و جدید ترین خوانندگان وطنی. با محیطی ساده و راحت. این بازی مجوعمه ای است از بیش از ۹۰ مرحله و ترانه زیبا و شنیدنی.
در این بازی شما باید بعد از شنیدن ترانه در هر مرحله کلمه ی جا افتاده را پیدا کنید. در صورتی که پاسخ درست هر مرحله را بلد نبودید می توانید با هزینه کردن ۱۰۰ سکه جواب را پیدا کنید .
نکته: در بعضی از مراحل جواب ترکیبی از دو کلمه یا یک کلمه و حروف اضافه است و باید به سبک همان ترانه نوشته شود و رعایت فاصله ها در بعضی از جواب ها الزامی است.”

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/486ac638-5eea-4e35-84dd-bd060fcf6996?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

البته نسخه ابتدایی بازی ترانه ها برای ویندوز فون خیلی ساده بود و بهمین دلیل از معرفی ان دوری کردیم. ولی اکنون ظاهرا بازی بهتر شده است و در اخرین اپدیت خود نیز قابلیت های خوبی همچون: اضافه شدن ۴۸ مرحله جدید – بهبود رابط کاربری و اصلاح متن بعضی از ترانه ها اضافه شده است. به راهنمایی هم که توسط برنامه نویس گفته شده دقت کنید: (در بعضی از مراحل جواب ترکیبی از دو کلمه یا یک کلمه و حروف اضافه است و باید به سبک همان ترانه نوشته شود و رعایت فاصله ها در بعضی از جواب ها الزامی است)

ارسال یک پاسخ