آموزش وارد کردن playlist های iTunes به موزیک پلیر ویندوز ۱۰ Groove music

آموزش وارد کردن playlist های iTunes به  موزیک پلیر ویندوز 10 Groove music

اگر شما به ویندوز ۱۰ مهاجرت کرده اید موزیک پلیر عالی و جدید Groove music را خواهید داشت که جدیدا وارد سیستم عامل ویندوز شده است. این موزیک پلیر جایگزین برنامه Xbox Music در ویندوز ۸٫۱ است. البته که در ویندوز موبایل نیز چنین اتفاقاتی را داریم. این موزیک پلیر جدید خیلی کاربردی تر است و کاربرد های خیلی بهتری نیز دارد.

حال مایکروسافت یک حرکت دیگر نیز انجام داده بوسیله این قابلیت شما خیلی راحت میتوانید لیست پخش ها یا playlist های خود را از iTunes به موزیک پلیر ویندوز ۱۰ انتقال دهید.

چگونه لیست پخش iTunes را به موزیک پلیر ویندوز ۱۰ Groove music منتقل کنیم؟

  • فهرست همبرگری را از سمت چپ موزیک پلیر باز کنید.
  • گزینه تنظیمات Settings را باز کنید.
  • گزینه import iTunes playlists را انتخاب کنید.
  • حال گزینه Import را بزنید.

آموزش وارد کردن playlist های iTunes به  موزیک پلیر ویندوز 10 Groove music

این تمام کاریست که باید انجام دهید. برنامه Groove music تمام لیست پخش های شما را اضافه خواهد کرد و آنها را خواهید داشت. در حالیکه در iTunes وقتی یک لیست پخش میسازید باید تمام آهنگ ها را داشته باشید ولی در Groove دیگر نیازی نیست حتما مکان و مقدار موسیقی ها مشخص و دقیق باشد و بدون مشکل میتوانید لیست پخش ها را اضافه کنید.

مطالب زیر نیز میتواند برایتان مفید باشد:

1 نظر
  1. […] روش انتقال playlist ها را از آیتونز به موزیک پلیر ویندوز ۱۰ را آسان ساخت و روش آن را در سایت توضیح دادیم اما در مورد […]

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept