Bubble Pirates بازی ترکاندن حباب ها ویندوز فون

Bubble Pirates بازی ترکاندن حباب ها ویندوز فون

اغلب کاربران گوشی با این سبک اشنا هستند ولی اگر اشنا نیستید در این سبک بازی شما باید یک حباب رنگی را به حباب های همرنگش پرتاب کنید و انها را نابود کنید. Bubble Pirates بازی ترکاندن حباب ها ویندوز فون نیز بازی زیبایی است که امروز با هم نگاهی به ان می اندازیم.

در این بازی شما که یک دزد دریایی هستید که کشتی تان نابود شده و باید مسیری را بروید و با محیط ها و داستان های گوناگون روبه رو شوید تا گنج ها و… را بدست اورید. در راه نیز باید مراحل مختلف را بروید که در این نسخه ۱۰۰ مرحله است و در اپدیت های بعدی مراحل بیشتری اضافه میشوند. در هر اپدیت حدودا بیست مرحله اضافه میشود.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/af632c4f-2a63-487e-818e-5e09f9f5aabd?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

مراحل به همین سادگی نیستند و هر کدام هدفی خاص دارند؛ در برخی مراحل که با عکس یک پازل مشخص شده اند باید به انتهای بازی برسید، در مراحلی که عکس ماهی دارند باید حباب های اطراف موجودات دریایی را بزنید و انها را ازاد کنید و سبک های مختلف برای مرحله های گوناگون.

تعداد حباب هایی که دارید محدود است پس کنترل شده و کمی با دقت حباب ها را پرتاب کنید تا امتیاز هر چه بیشتری را بدست اورید و مرحله را سه ستاره تمام کنید. هیجان بازی همینجا تمام نمیشود و برخی مواقع نیز باید با غول های بازی مسابقه دهید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/6fe32baf-3cfd-4310-8df1-0d37d97fda39?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

بازم اسان است؟خب شما زیاد هم نمیتوانید ببازید، چون تعداد قلب های شما محدود است و اگر تمام شوند باید مدت زمانی معینی صبر کنید تا قلب بدست اورید و با انها بازی کنید. Bubble Pirates گرافیک خیلی زیبایی دارد در عین اینکه حجم ان تنها ۲۷ مگابایت است و کاملا نیز رایگان است.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept