Brothers in Arms 3: Sons of War برای ویندوز فون از Gameloft منتشر شد

Brothers in Arms 3: Sons of War برای ویندوز فون از Gameloft منتشر شد

بازی Brothers in Arms 3: Sons of War برای ویندوز فون از سوی شرکت بزرگ Gameloft منتشر شد. بازی که قبلا وعده ان داده شده بود و اکنون بصورت رایگان در استور ویندوز فون موجود است. برای جنگ اماده اید؟

بعنوان فرمانده یک تیم باید تیم خود را هدایت کنید و از ویژگی های خاص هر کدام استفاده کنید تا بتوانید بر جنگ پیروز شوید. میتوانید اسلحه ها را ارتقا دهید و مهارت های خود را بهتر کنید تا در بالای سر همه دشمن ها قرار بگیرید و پیروز شوید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/58740641-748a-4462-b15b-218cd8006980?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

در بازی Brothers in Arms 3: Sons of War برای ویندوز فون میتوانید برادران مختلفی را انتخاب کنید و تیم خود را بسازید، گروهی دیگر را استخدام کنید و ویژگی های خاص انها را بخرید و در جنگ نیز استفاده کنید. بازی شخص سوم است و حرکت کردن در هر جای بازی ازاد است و از گرافیک روانی برخوردار است.

قابلیت زوم و بزرگنمایی خوبی نیز توسط تفنگ های دوربین دار وجود دارد و ماموریت های مختلفی با اسلحه داران مختلفی همچون اسنایپر یا تفنگ های مختلف در پیش رو خواهند بود.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/81cfb22b-55b4-48f9-8a2e-d0b682634a70?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

زمان روز در بازی متغیر است و اب و هوا هم تغییر میکند. تنظیمات مختلف و کاربردی نیز برای داخل و بیرون بازی وجود دارد. با سخت کردن بازی جوایز بهتری نصیبتان خواهد شد و البته که برخی مراحل بستگی به زمان دارند و برای شما محدودیت زمانی ایجاد میکنند.

بازی برای رم های ۵۱۲ مگابایت قابل اجرا نیست و به رم ۱ گیگابایت نیاز دارد. حجم بازی ۲۹ مگابایت است اما در اولین بار که انرا اجرا میکنید دیتا را داخل بازی دانلود میکند. بازی هم اکنون بصورت رایگان در استور ویندوز فون قابل دانلود است. متاسفانه از Xbox پشتیبانی نمیکند.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept