دانلود بازی استیکمن کیلر Stickman Killer 2 ویندوزفون، بازی پازلی و فکری

دانلود بازی فکری استیکمن ویندوزفون

در پست های قبل دوسری از بازی های استیکمن ویندوزفونرا برای شما قرار دادیم که هر کدام زیبایی خودشان را داشتند و با نام هایStickman Killer” و “Stickman Subwayبودند در این پست بازی دیگر استیکمن Stickeman با همین سبک و شیوه برای شما قرار میدهیم که یک بازی پازلی و سرگرم کننده میباشد. ایم بازی Stickman Killer 2 نام دارد.

این بازی نیز همچون دوبازی قبل در سبک و گرافیک Stickeman است و دارای شخصیت های استیکی Sticky میباشد و همچونStickman Killerشما در نقش سوم شخص قرار دارید و یک محیط از افراد در برابر شما قرار دارند که شما باید آنها را بنحوی بکشید که دیگری که در آن قسمت قرار دارد متوجه مرگش نشود. شما در این بازی اسلحه ای ندارید و باید از امکاناتی که بازی در اختیار شما قرار میدهد استفاده کنید و کمی هوشتان را بکار بگیرید. این بازی همچون بازی های قبل کاملا رایگان و کم حجم است ولی نکته جالب اینست که درست است که در پسوند نام این بازی عدد ۲ وجود دارد و در ظاهر بنظر میرسد که سازنده بازی باید گزینه دوم انرا ساخته باشد ولی اینگونه نیست و این بازی را برنامه نویس دیگر ساخته است ولی سبک و هدف بازی دقیقا مشابه بازی قبل است.

نکته: من هنوز این بازی را بصورت کامل بازی نکردم و فقط مرحله آن را برای آزمایش تست کردم و نمیدانم چندمرحله دارد، اما سازنده بازی با قرار دادن چهار عکس از دومرحله بازی تقریبا راهنمایی بسیار بزرگی را قرار داده است که میتوان به جواب های زیادی رسید البته معلوم نیست بازی چندمرحله داشته باشد و شاید این راهنمایی ها فقط برای دومرحله ابتدایی آن باشدو مراحل چالش برانگیز دیگری در انتظار شما باشند که سازنده خواسته شما با رد کردن این مراحل به هیجان بیاندازد تا مراحل بعدی را پیگیر باشید.

مشخصات بازی:
حجم دانلود:
قابل اجرا بر روی سیستم عامل:
لینک دانلود:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون

یا از کد QR آن استفاده کنید:

تصاویری از محیط بازی:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/3cf3dfcc-4ea5-496e-8746-f89146da806b?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/1ec6030b-bab3-4df9-9230-9a94afba293c?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept