Soccer Runner برای ویندوز فون بازی فوتبالیستا به سبک endless runner

Soccer Runner برای ویندوز فون بازی فوتبالیستا به سبک endless runner

بازی های سبک دوندگی بی نهایت endless runner شاید مسئله جدیدی نداشته باشند اما باهم متفاوت هستند. اکنون بازی فوتبالیست ها که برای تقریبا همه ما اشنایی دارد در این سبک برای ویندوز فون منتشر شده است. Soccer Runner برای ویندوز فون همان انیمیشن معروف فوتبالیست هاست ولی به سبک endless runner.

شما شروع به بازی با یک بازیکن فوتبال میکنید که با توپ خود به جلو میرود و البته که یک مرد خشن نیز به دنبال شما میدود. شما راهی جز فرار ندارید و باید بدوید، در راه نیز باید مواظب موانع باشید و از روی انها بپرید و یا از زیر انها سر بخورید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c60dc484-790d-42e3-be94-44d6c22191b1?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

جذابیت های بازی به همینجا ختم نمیشود، در بین راه بازیکنانی هستند که با تکل رفتن میخواهند توپ را بگیرند. البته که در بین راه با دروازه بان نیز روبه رو میشوید که باید از او نیز بگذرید. اگر شما بازی Subway Surfer را انجام داده باشید متوجه میشوید که همه چیز این دو بازی شبیه هم است. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که بوسیله شوت زدن به توپ و برخورد ان به سطل زباله و… میتوانید راه را برای خود باز کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/9b4fb8fd-11b8-4836-a3d8-618adebeaf56?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

 

اگر چه هدف این بازی دویدن تا جایست که میتوانید و البته جمع اوری کردن سکه های داخل بازی، اما ماموریت های مختلفی نیز به شما داده میشود که میتوانید شما را سرگرم کند. با جمع اوری سکه میتوانید در فروشگاه بازی امکانات بیشتر بخرید و با اینکه شخصی بازی را عوض کنید.

اگر بازی Subway Surefer برای شما خسته کننده و تکراری شده است این بازی را امتحان کنید. بازی برای رم های ۵۱۲ مگابایت نیز قابل اجراست.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept