بازی Threes! برای ویندوز فون سبک بازی ۲۰۴۸ ولی متفاوت

بازی Threes! برای ویندوز فون سبک بازی 2048 ولی متفاوت

بالاخره بازی محبوب و پازلی Threes! برای ویندوز فون منتشر شد و راهش را بعد از دو سیستم عامل دیگر به استور ویندوز فون پیدا کرد. بهتر از همه اینها چیست؟ بازی کاملا رایگان است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/c964fee5-055d-4b57-80ad-c2515c920a7a?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

اگر باسبک این بازی اشنا نیستید باید بگویم در سبک همان بازی ۲۰۴۸ است و در نگاه اول شایدفکر کنید همان بازی است ولی متفاوت است. در این بازی باید سعی کنید اعداد هم اندازه را با هم ترکیب کنید و در همین حین که دارید اعداد را با کشیدن کاشی ها به این طرف و ان طرف ترکیب میکنید، قبل از پر شدن صفحه باید بیشترین امتیازی که میتوانید را کسب کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/cb26cb3e-1ddc-4ab8-9401-39e109b87621?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

بنظر بازی ساده ای میاد؟ ولی بعد از اینکه کمی ان را بازی کنید سرگرم ان خواهید شد و جذابیتش شما را خواهد گرفت. شاید باز هم برایتان سوال شود که چرا نکته مهم بازی رایگان بودن ان ذکر شد؟ باید بدانید که این بازی در آی او اس و اندروید قیمت ۱٫۹۹ دلار دارد و بر روی Xbox One با قیمت ۴٫۹۹ دلار در دسترس است ولی بر روی ویندوز فون کاملا رایگان است. حجم بازی ۳۵ مگابایت است.

ارسال یک پاسخ