Zombie Slayer و Toy Wars دو بازی محبوب اندروید به ویندوزفون امدند

دو بازی محبوب اندروید به ویندوزفون امدند. Jetpack Zombie Slayer و Toy Wars: Story of Heroes دو بازی جدیدی ساخته شده توسط گروه Mgaia هستند که اخیرا نیز بازی اعتیاد اور Tank Invaders را برای ویندوزفون ساخته بود. خوشبختانه هر دو این بازی ها از رم ۵۱۲MB نیز پشتیبانی میکنند و هر کاربری میتواند ان را روی گوشی خود داشته باشد.

Jetpack Zombie Slayer

زمانیکه زامبی ها به شما حمله کنند چگونه میتوانید از دست زامبی ها فرار کنید؟ بهترین راه پرواز کردن است، چون زامبی ها نمیتوانند پرواز کنند. البته این روش تا زمانی جواب میدهد که زامبی ها نتوانند جتپک بسازند یا از نوشابه گازدار استفاده کنند! اکنون زمابی ها میتوانند پرواز کنند و انسان ها را بخورند.

Zombie Slayer و Toy Wars دو بازی محبوب اندروید به ویندوزفون امدند

این بازی در اندروید فقط با نام Zombie Slayer وجود دارد. دارای ۲۵ ماموریت مختلف است که در ان شما باید زامبی ها را بزنید، موشک ها را قبل از اینکه به انسان ها برسند نابود کنید و دینامیت ها را به زامبی ها هدیه بدهید! و…

Toy Wars: Story of Heroes

یک بازی جنگی که در ان نه خونی ریخته میشود و نه قتلی صورت میگیرد، بلکه شما با سرباز های پلاستیکی روبه رو هستید و بوسیله انها باید یک جنگ را کنترل کنید. بازی دارای یک گرافیک سه بعدی است و دینامیک فییزیکی واقعی، با هدف گیری دقیق و با صرف کمترین وقت در جنگ میتوانید امتیاز سه ستاره در بازی را کسب کنید.

Zombie Slayer و Toy Wars دو بازی محبوب اندروید به ویندوزفون امدند

در بازی Toy Wars: Story of Heroes باید دشمن های قرمز رنگ را نابود کنید. با توپ های جنگی خود هدف گیری کنید و به سمت دشمن شلیک کنید. انها را نابود کنید تا صلح را به سرزمین خود بازگردانید. قابلیت انتخاب بین ۳ کالیبر مختلف گلوله ها برای تاکتیکی بودن بازی نیز وجود دارد. میتوانید این بازی را نیز از لینک زیر از استور دانلود کنید.

دو بازی بالا بازی های جالب و سرگرم کننده ای بودند که در دیگر پلتفرم ها وجود داشتند و اکنون نیز بر روی استور ویندوزفون قرار گرفتند و این نشان از پیشرفت روز افزون ویندوزفون در عرصه تلفن های هوشمند دارد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept