Xiaomi گوشی Mi4 با سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه خواهد کرد

Xiaomi گوشی Mi4 با سیستم عامل ویندوز 10 عرضه خواهد کرد

Xiaomi برندی در عرصه گوشی های هوشمند است که به سرعت شروع به معروف و محبوب شدن و البته فروش عالی در چین کرده است و گاهی نیز کاربران ان را اپل چین میخوانند. Xiaomi گوشی های اندرویدی خیلی خوب و قوی را عرضه کرده و فروش عالی خود را نیز داشته و توانسته به سرعت خود را در بین دیگر شرکت ها به رتبه های بالا برساند.

اکنون Xiaomi با مایکروسافت قرار داد بسته است تا گوشی های ویندوزی عرضه کند و اکنون در حال ازمایش گوشی هایش برای عرضه گوشی با سیستم عامل ویندوز ۱۰ است.

همانطور که میدانید مایکروسافت هنوز در حال ازمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی است و هنوز در نسخه ازمایشی است. مایکروسافت با این شرکت قرار داد بسته است تا فعلا تعداد محدودی از گوشی های Mi4 این شرکت بتوانند در برنامه windows Insider شرکت کنندو بتوانند نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ را تست کنند و بازخورد های خود را از اجرای این سیستم عامل بر روی گوشی هایشان بدهند.

Xiaomi گوشی Mi4 با سیستم عامل ویندوز 10 عرضه خواهد کرد

برای اینکار کاربران گوشی Mi4 باید یک بسته یا پک کامل ROM را دانلود کنند و ان را بر روی گوشی خود نصب کنند و سپس بتوانند سیستم عامل ویندوز را بر روی گوشی خود اجرا کنند. این ROM ها بر روی سایت و انجمن MIUI قرار خواهند گرفت.

با انتشار این مطلب در فروم مذکور استقبال خوبی نیز صورت گرفته است. شما نیز اگر از دارندگان این گوشی هستید و یا میخواهید این گوشی را تهیه کنید با رفتن به انجمن MIUI اموزش و ترتیب نصب ویندوز ۱۰ برروی گوشی خود را بخوانید. اگر اموزش خاصی داشت در سایت ویندوز ارنا نیز قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept