Xbox Music ویندوزفون کاشی زنده Live Tile را در اپدیت بزرگی دریافت کرد

Xbox Music ویندوزفون کاشی زنده Live Tile را در اپدیت بزرگی دریافت کرد

Xbox Music ویندوزفون نهمین اپدیت خود را نیز دریافت کرد. بر اساس نوشته استور شما میتوانید لیست تغییرات که شامل پشتیبانی Xbox Music ویندوزفون کاشی زنده Live Tile است را مشاهده کنید. این مطلب ما را برای توضیحات بیشتر مطالعه کنید.

اکنون نسخه ۲٫۶٫۲۲۴ Xbox Music را میتوانید در استور مشاهده کنید. این اپدیت ویژگی های زیر را اضافه کرده است.

  • شما اکنون میتوانید نام خواننده و عکس البوم یا کاور موسیقی را بر روی کاشی زنده Live Tile بر روی صفحه اصلی خود مشاهده کنید. که البته این ویژگی برای اجرا اپدیت ۱ را لازم دارد.(نسخه سیستم عامل #۸٫۱۰٫۱۴۱۴۱ و بالاتر باید باشید)
  • عکس البوم یا کاور موسیقی اکنون واقعی تر و زیباتر در تمام برنامه مشاهده میشود.

برخی مشکلات نیز فیکس شدند و برخی پیشرفت کردند که عبارتند از:

  • باز شدن صفحه/عملکرد برنامه
  • جلوگیری از برخی خروج های ناگهانی از برنامه
  • اشغال کردن کمتر مموری گوشی از لحاظ رم و سرعت
  • رفع برخی مشکلات Recent Play و playlist

Xbox Music ویندوزفون کاشی زنده Live Tile را در اپدیت بزرگی دریافت کرد

مطمئنا شما نمیتوانید صبر کنید تا این ویژگی عالی که کاور موسیقی بر روی کاشی Tile بصورت زنده خواهد بود را داشته باشید. دقت کنید که برای این ویژگی باید شما ویندوزفون ۸٫۱ اپدیت اول gdr1 را دریافت کرده باشید.

مژده: اگر نمیدانید چگونه بر روی موسیقی های خود کاور و عکس قرار دهید. برای شما عزیزان بزودی اموزش قرار دادن کاور موسیقی توسط برنامه windows-media-player را در مطالب اینده قرار خواهیم داد.حال از لینک زیر میتوانید این برنامه گوشی خود را اپدیت کنید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept