WhatsApp برای ویندوز فون با قابلیت های جدید اپدیت شد

WhatsApp برای ویندوز فون با قابلیت های جدید اپدیت شد

یک الی دو روز پیش برنامه WhatsApp برای ویندوز فون اپدیتی را دریافت کرد که در ان این برنامه به نسخه بالاتری ارتقا یافت ولی خبری از تغییراتی که در این نسخه اتفاق افتاده بود منتشر نشد. اما اکنون برخی ویژگی های اضافه شده مشخص شدند.

از جمله تغییراتی که در این نسخه رخ داده است نشان دادن متن دریافت شده علاوه بر نام فرستنده در قسمت نوتیفیکیشن سنتر گوشی است. قبلا فقط نام فرستنده و قسمتی کمی از متن نمایش داده میشد.

WhatsApp برای ویندوز فون با قابلیت های جدید اپدیت شد

اما در فرمت جدید شما نام فرستنده را در بالا مشاهده خواهید کرد و متن ارسالی ان و شکلک اش را در پایین نام فرستنده خواهید دید.

این تغییر همانیست که شما در نوتیفیکشن سنتر جدید ویندوز ۱۰ برای گوشی میتوانید ببینید و در واقع واتساپ برای ویندوز فون خود را با این قضیه وفق داده است. یکی دیگر از ویژگی های این قسمت در نسخه بعدی ویندوز که قبلا نیز اشاره شده کنار زدن تکی اعلان ها یا همان نوتیفیکیشن هاست که امیدواریم مستقیما در نسخه بعدی واتساپ نیز اضافه شود و این برنامه هر چه بیشتر با ویندوز ۱۰ همگام شود.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept