VLC beta برای ویندوز فون با پخش موسیقی در زمینه و فیکس رابط کاربری اپدیت شد

VLC نسخه بتا برای ویندوز فون بر روی استور قرار گرفت البته فعلا برای کسانی که ثبت نام کرده بودند

اگر شما از نسخه ازمایشی پلیر وی ال سی VLC beta استفاده میکنید اکنون نسخه ۱٫۰٫۷ در استور قرار گرفت و با پیشرفت های بیشتر و پایداری بیشتر برنامه این پلیر را هر چه کاربردی تر ساخت.

لیست تغییراتی که در استور قرار گرفته چیزی را به ما نمیگوید ولی برنامه نویس این پلیر Thomas Nigro در تویتتر خود این تغییرات را اورده است:

VLC beta برای ویندوز فون نسخه ۱٫۰٫۷

  • رفع مشکلات رابط کاربری
  • رفع مشکل پخش موسیقیدر پس زمینه

Thomas Nigro هم چنین این قضیه را مطرح کرد که گوشی های مجموعه x20 دیگر نباید مشکلی از جهت گیرکردن ویدیو در شروع پخش ان داشته باشند. همچنین این قضیه را عنوان کرد که:

” اگر چه این اپدیت رفع باگ فریز شدن و گیر کردن را دارد، مشکل لگ ویدیو های HD هنوز هست. باقی فیکس ها در اپدیت های بعدی می ایند. قفل چرخش در اپدیت بعدی می اید. همچنین برای مشکلی در قسمت موسیقی و همچنین کاور موسیقی ها. من همچنین این قضیه را بشدت توصیه میکنم که برنامه را حذف و دوباره نصب کنید…”

این نکته اخر بسیار مهم است که باید ابتدا برنامه VLC beta برای ویندوز فون را حذف کنید و سپس دوباره نصب کنید تا تمام ویژگی های اضافه شده را دریافت کنید. البته برخی باگ ها هم قول داده شده در اپدیت بعدی برطرف شود. خوشبختانه این نسخه بهتر از قبلی است و امیدواریم که نسخه های اینده هر چه کاملتر و بهتر شوند.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept