Trolls vs Vikings بازی سبک Plants vs Zombies برای ویندوز فون

Trolls vs Vikings بازی سبک Plants vs Zombies برای ویندوز فون

بازی Trolls vs Vikings یک جایگزین بسیار زیبا و جالب و با گرافیک برای بازی معروف Plants vs Zombies است که در ویندوز فون خود میتوانید رایگان ان را بازی کنید.

Plants vs Zombies یک بازی بسیار محبوب است که البته نسخه دوم ان نیز منتشر شد، اما نسخه اول این بازی در ویندوز فون بصورت پولی است و خب شاید خیلی از کاربران همچون نخواهند برای این بازی نسبتا قدیمی مخصوصا نسخه اول پولی پرداخت کنند؛ خب اکنون میتوانید این بازی جالب و زیبا را انجام دهید که در ان بجای گیاهان مقابل زامبی ها شما ترول ها را در برابر وایکینگ ها قرار میدهید و با انها مبارزه میکنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/80209cb0-1a07-4142-9455-d837f74265a4?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

Trolls vs Vikings بازی سبک Plants vs Zombies برای ویندوز فون و از همان قوانین پیروی میکند و اگر با این بازی اشنا نیستید، شما در طرفی هستید و باید نیروهای خود را بر اساس ویژگی هایشان با پولی که دارید بخرید و بر جای خود قرار دهید و از سمت دیگر وایکینگ ها به شما حمله میکنند و سعی در رسیدن به شما و نابودی و عبور از شما را دارند که نباید بگذارید به شما برسند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/110941a7-fcac-4a48-b658-18b63f6c0e3a?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

 

البته بازی کاملا هم شبیه نسخه گیاهان علیه زامبی ها نیست تا از جذابیت ان کم نشود. شخصیت های بازی که از لحاظ ظاهری کاملا متفاوت هستند و در بسیاری موارد کارکرد و ویژگی شخصیت ها نیز بسیار متنوع و متفاوت تر از بازی Plants vs Zombies است و میتواند شما را در ۷۲ مرحله مختلفی که دارد سرگرم کند.

دارای ویژگی های همگام سازی با شبکه های اجتماعی نیز هست و مراحل endless نیز دارد. بازی ۶۵ مگابایت حجم دارد و متاسفانه برای گوشی هایی با رم ۵۱۲ مگابایت قابل دانلود نیست.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept