SongArc بازی موسیقیایی جذاب ویندوزفون اپدیت شد و برای تبلت های ویندوزی و سیستم عامل iOS هم منتشر شد

دانلود بازی SongArc یک بازی موسیقیایی ویندوزفون، موسیقی تان را خودتان بنوازید

SongArc یک بازی موسیقیایی جذاب و خارق العاده است که حدود یکسال پیش برای ویندوزفون منتشر شد و در مطلبی نیز بازی زیبای SongArc را معرفی کردیم. یک بازی زیبا که باید همراه با ریتم اهنگی که پخش میشود شما نیز الگویی مشخص از علامت هایی که به سمت پایین می ایند را بزنید. اگر با این سبک ها اشنا هستید باید بدانید جذابیت این بازی جایی است که میتوانید خودتان برای ان یک برگه بسازید و حتی از برگه های ساخته شده توسط تیم SongArc و دیگر کاربران استفاده کنید. این بازی با بیش از ۱٫۲ میلیون جامعه کاربری و با رتبه ۴٫۷ از پنج با بیش از ۶K نظر که در استور به ان داده شده میتوان عالی بودن بازی را فهمید.

تیم SongArc این جمله ها را بیان کرد:

نسخه تبلتی ویندوز و ای او اس این بازی منتشر شده است. ویندوزفون راحت ترین پلتفرم برای ساخت بازی و برنامه است. البته این بسیار مهم است که پلتفرم مادر ما ویندوزفون است، ویندوزفون خانه ماست. جایی که پیشرفت کردیم و اوج گرفتیم و رشد کردیم. جایی که معروف شدیم. کاربران ویندوزفون بودند که ما را به اینجا رساندند. پس همیشه نگاهی خاص به ویندوزفون خواهیم داشت و همیشه قابلیت های ویژه ای برای ان خواهیم ساخت.

SongArc بازی موسیقیایی جذاب ویندوزفون اپدیت شد و برای تبلت های ویندوزی و سیستم عامل iOS هم منتشر شد

برخی ویژگی های SongArc نسخه ۳٫۱

  • گرافیک فوق العاده و جدید
  • ویژوال عالی برای نوت هایی که میس میشوند
  • بهتر سفارش دادن برگه ها
  • دکمه برگشت بر روی صفحه
  • دکمه امتیاز جدید برای دسترسی راحت تر حین بازی
  • قابلیت های دیداری بهتر بهمراه فیکس کردن باگ ها

SongArc ویندوزفون یک بازی رایگان است که البته در بازی قسمت هایی وجود دارد که میتوانید انها را خریداری کنید. این بازی از رم های ۵۱۲ مگابایت ویندوزفونی نیز پشتیبانی میکند.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept