Smash Champs ویندوز فون بازی جدیدی از سازنده Subway Surfers

Smash Champs ویندوز فون بازی جدیدی از سازنده Subway Surfers

همه دیگر با بازی محبوب Subway Surfers اشنا هستیم اکنون بازی دیگری از این سازنده با عنوان Smash Champs برای ویندوز فون منتشر شده است. این بازی جالب نیاز به اتصال به اینترنت دارد و یک بازی مبارزه ایست.

Smash Champs ویندوز فون داستان حیوانی است که به کلاس رزمی دوجو میرود و در انجا با قوی تر شدن با رقیبان خود به مبارزه میپردازد. شما در ابتدا از شش شخصیت بازی یکی را انتخاب میکنید و سپس با تمرین دادن او را برای مبارزه اماده میسازید. تریلر معرفی بازی را در زیر میبینیم:

دانلود ویدیو

در مبارزات با دیگر رقبا شما نقشی ندارید و توقع یک بازی همچون تیکن در پلی استیشن را نداشته باشید و در عوض دید یک بازی همچون Fruit Ninja را داشته باشید. بازی به این روش است که ابتدا حریف خود را از بین بازیکنان واقعی این بازی در جهان انتخاب میکنید و سپس شروع مبارزه با او برای شما شروع میشود. سه مسابقه با هر شخص دارید که باید انجام دهید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/16f4a8b2-4efa-4aba-9a6a-ecffef416205?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

شروع هر مبارزه را که بزنید قهرمان شما وارد مسابقه میشود. هر مسابقه دو قسمت دارد قسمت اول که کاملا همچون بازی Fruit Ninja است و شما با زدن توپ ها باید امتیاز بیشتری کسب کنید و قسمت دوم همانطور است که در عکس زیر میبینید. قسمت دوم کنترل در دست شما نیست و بر اساس امتیازی که در قسمت اول کسب کردید و همچنین قدرت شخصیت شما نتیجه مبارزه مشخص میشود.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/5f4cc320-5790-4074-8685-e1c1fb9569a3?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

قابلیت شخصی سازی و خرید برای شخصیت بازی برای ارتقا او وجود دارد. گرافیک بازی قابل قبول و زیباست. حجم بازی ۴۸ مگابایت است و برای همه گوشی ها قابل اجراست.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept