Skype بصورت پیشفرض بر روی ویندوز ۱۰ قرار گرفت و یک مسنجر قابل اپدیت است

Skype بصورت پیشفرض بر روی ویندوز 10 قرار گرفت و یک مسنجر قابل اپدیت است

کنفرانس مایکروسافت را دیدیم و تمام شد. اخبار های زیادی در مورد ویندوز ۱۰ منتشر شد که واقعا ویژگی های جالبی بودند. من هم بعلت کمبود وقتی که داشتم مجبور شدم اخبار های را یکم دیرتر در سایت قرار بدهم. بعد از کنفرانس مایکروسافت یک تور ۵ ساعته نیز ترتیب داد که ۵ ویژگی جدید مایکروسافتی را میتوانستید ببینید. یکی از انها برنامه چت Skype است.

مایکروسافت یکی از مسائلی که درکنفرانس خود نشان داد این بود که شما براحتی و بسرعت میتوانید بین برنامه چت اسکایپ و پیام نویسی خودتون جابه جایی انجام دهید. اکنون میتوانید اسکایپ را نصب کنید ولی در ویندوز ۱۰ دیگر به این کار احتیاجی ندارید چون Skype بصورت پیشفرض بر روی ویندوز ۱۰ قرار گرفت و البته یک مسنجر قابل اپدیت بر روی سیستم عامل است.

Skype بصورت پیشفرض بر روی ویندوز 10 قرار گرفت و یک مسنجر قابل اپدیت است

اینکه اسکایپ یک برنامه مسنجر سیستمی برای ویندوز شود میتواند نبود یک برنامه رسمی چت برای ویندوز را برطرف کند و البته که تعداد کاربران اسکایپ را نیز بالاتر میبرد.

یکی دیگر از ویژگی ها اینست که اگر نوتیفیکیشنی در اسکایپ داشته باشید مثلا پیامی دریافت کنید یا… ان را مستقیما میتوانید در نوتیفیکیشن سنتر گوشی مشاهده کنید. میتوانید براحتی بین اینکه به شخصی پیام بدهید یا اینکه از طریق اسکایپ ارتباط برقرار کنید حق انتخاب داشته باشید. در نهایت نیز این ویژگی بسیار جالب است و اسکایپ نیز خیلی باید حرفه ای تر شود و باید منظر بشینیم و ببینیم مایکروسافت چکاری انجام خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept