Prime World: Defenders بازی سبک Defence ویندوز فون با گرافیک عالی

Prime World: Defenders بازی سبک Defence ویندوز فون با گرافیک عالی

ایا شما هم از علاقه مندان بازی سبک Defence ویندوز فون هستید؟ بازی Prime World: Defenders با گرافیکی فوق العاده زیبا و محیطی بسیار جذاب شما را به انجام این بازی دفاعی Tower سرگرم میکند.

اگر با سبک Defence اشنا نیستید، در این سبک بازی ها شما یک مقر یا پایگاهی دارید که چند راه برای رسیدن به ان وجود دارد. دشمنان در موج های مختلف به سمت ان حرکت میکنند و شما برای مقابله با انها برج ها را دارید، برج ها یا Tower که باید در مسیر قرار دهید تا با زدن دشمنان انها را نابود کنند قبل از اینکه به پایگاه شما برسند. باید از پایگاه خود دفاع Defence کنید تا اینکه دشمنان تمام شوند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/15186c61-e8d3-447b-87f3-ed644ee90d99?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

در این نوع بازی ها انواع مختلف از دشمنان با ویژگی های مختلف وجود دارند، همچون برج های شما که هر کدام قابلیت های مختلفی را دارند و باید با استراتژیک خود انها را در جای مناسب قرار دهید تا پایگاه خود را حفظ کنید.

بازی Prime World: Defenders برای ویندوز فون گرافیکی بسیار عالی را در این نوع بازی به شما ارائه میدهد. افکت های مختلف و خیلی طبیعی را نیز خواهید داشت، اینجا ۱۳ نوع از جادو ها و ۲۶ نوع برج مختلف با قابلیت ارتقا تا ۲۵ مرحله را دارا هستند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/a170dccd-1f7c-48ba-a518-b1511e59996d?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

اما دشمنان چی؟ ۳۶ نوع دشمن مختلف نیز خواهید داشت که همراه ۲۳ مرحله گوناگون خواهند بود، همچنین در این میان ممکن است غول هایی از انان نیز وارد شوند که ویژگی های خاص خود را دارند.

بازی دارای ۱۴۴ مگابایت است و بر روی همه گوشی ها قابل اجراست. اگر از علاقه مندان این سبک هستید حتما این بازی فوق العاده را امتحان کنید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept