Plague Inc. برای ویندوز فون بازی استراتژیک پخش عفونت در جهان

Plague Inc. برای ویندوز فون بازی استراتژیک پخش عفونت در جهان

یک عنوان بازی محبوب به نام Plague Inc. برای ویندوز فون منتشر شد. در این بازی شما در نقش یک عفونت هستید که به صورت استراتژیک باید تمام جهان را در بر بگیرید.

در بازی Plague Inc. شما یک عامل عفونت خواهید شد که باید به جمعیت انسانی حمله کنید و انها را الوده کنید و علیه اب و هوای مختلف و محیط های گوناگون و بهداشت جهانی مقابله کنید تا بتوانید تا تمام جهان را در بر بگیرید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/4cc4280d-c539-4aa4-93f8-2044d1366c64?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

ابتدا یک نوع از عوامل عفونت زا از جمله باکتری یا ویروس یا … را میتوانید انتخاب کنید و سپس با قابلیت های خاص ان در جهان انتشار خود را شروع کنید. سپس میتوانید DNA تخصصی خود را بسازید تا بوسیله ان ویژگی های خاصی به شما داده شود.

۷ نوع عامل عفونت زا وجود دارند که قابلیت خاص خود را دارند. مثلا باکتری ها در اب و هوایی مختلف مقاوم هستند و یا ویروس ها اگر به دکتر مراجعه نشود خیلی خوب منتشر میشوند. وقتی عامل خود را انتخاب کردید یک مکان برای شروع کار شما شروع میشود و تا جایی که میتوانید باید انسان ها را عفونی کنید و پیشرفت کنید.

بازی استراتژیک است و باید به عوامل گوناگون و مختلفی دقت کنید و بهمین راحتی ها نمیتوانید ان را انجام دهید و پیروز شوید. باید ویژگی های خود را مد نظر بگیرید و ویژگی های محلی که میخواهید به انجا حمله کنید و سپس عوامل مختلف در داخل بازی را ارزیابی کنید و سپس به مکانی با استراتژیک کامل حمله کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/84014962-4c77-495f-b3b2-bee894aea369?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

بازی Plague Inc. برای ویندوز فون با حجم ۲۹ مگابایت در استور ویندوز فون موجود است و با قیمت ۰٫۹۹ دلار میتوانید ان را خریداری کنید و نسخه ازمایشی برای تست متاسفانه ندارد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept