Phone Insider برای پیش نمایش ویندوز ۱۰ با نام Windows Insider برای ویندوز فون اپدیت شد

Phone Insider برای پیش نمایش ویندوز 10 با نام Windows Insider برای ویندوز فون اپدیت شد

ویندوز ۱۰ برای گوشی ها در راه است و نسخه پیش نمایش ان یکی دو ماه دیگر منتشر خواهد شد. امشب مایکروسافت بر روی برنامه Phone Insider خود اپدیتی را انجام داد و ان را ارتقا داد. این برنامه حدود چند هفته پیش بر روی استور یافت شد و به کاربران اجازه میدهد تا اپدیت ها را زودتر از عرضه عمومی بصورت ازمایشی دریافت کنند.

بزرگترین تغییری که انجام شد همین تغییر نام برنامه به Windows Insider برای ویندوز فون است که دقیقا نام ان را مشابه نسخه دسکتاپ این برنامه کرده است. اکنون میتوانید با اکانت مایکروسافت خود در این برنامه ثبت نام کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/3da1e10c-2ccb-4e6c-90af-6e3e5d801076?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

اکنون کاربران میتوانند براختی در برنامه عضو شوند، کاری که قبلا هیچ راهی برای ان وجود نداشت. البته هنگام عضو شدن با عبارت no builds found بمعنی نسخه ای وجود ندارد روبه رو خواهید شد و البته برخی نکات مفید به شما اموزش داده میشود و این متن که:

” برنامه Windows Insider این اجازه را به شما میدهد که اپدیت ها را قبل از اینکه بصورت رسمی منتشر شوند مستقیما از مایکروسافت دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت http://insider.windows.com مراجعه کنید.”

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/f606f884-d422-4059-bb3a-deca1dddf44c?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

اکنون هیچ برنامه ای مشخص نیست که مایکروسافت چه زمانی اپدیت نسخه پیشنمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی را برای کاربران ویندوز فونی منتشر میکند اما اخبار هایی از اینکه این اتفاق در ماه فوریه خواهد افتاد منتشر کرده اند.

اگر شما نیز میخواهید نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی را دریافت کنید اکنون این برنامه را دانلود و نصب کنید و در ان ثبت نام کنید. سایت ویندوز فون پرو همیشه جدیدترین اخبار ها را در زمینه نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای گوشی قرار خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept