Orientation sensor باعث چرخش گوشی به سمت افقی و عمودی میشود

Orientation sensor باعث چرخش گوشی به سمت افقی و عمودی میشود

همانطور که از اسم این سنسور پیداست، Orientation sensor باعث چرخش گوشی به سمت افقی و عمودی میشود. ویژگی که اکنون شاید بتوان گفت در تمام گوشی های هوشمند دیگر وجود دارد و نبود ان واقعا یک ضعف محسوب میشود. در این مطلب یکی دیگر از اصطلاحات لومیایی را توضیح میدهیم و آن را در بخش اصطلاحات لومیا درکنار دیگر اصطلاحات قرار میدهیم.

همانطور که از نام این سنسور میتوان حدس زد، کار این سنسور تشخیص دادن این گزینه است که شما چگونه گوشی هوشمند لومیا را در دست خود گرفته اید. با حرکت ساده گوشی خود به حالت افقی این سنسور صفحه گوشی شما را به حالت افقی میگرداند و با گرفتن گوشی بصورت عمودی دوباره صفحه گوشی به حالت عمودی باز میگردد.

با تشکر از این سنسور است که ما میتوانیم فیلم ها و بازی های خود را در صفحه ای بهتر مشاهده کنیم و یا اینکه عکس های خود را در صفحه ای بزرگتر ببینیم و در کل با صفحه ای بازتر و بزرگتر بتوانیم فعالیت خود را انجام دهیم.

البته اگر از این فعالیت گوشی تان راضی نیستید براحتی میتوانید ان را در قسمت تنظیمات غیر فعال کنید و دیگر با چرخاندن گوشی صفحه گوشیتان نخواهد چرخید.

1 نظر
  1. ساسان سوسهابی کاربر می گوید

    از اطلاعاتی که در اختیارم قرار دادید استفاده کردم.موفق باشید

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept