Order & Chaos Online برای ویندوز فون با ویژگی های جدید اپدیت شد و البته که رایگان شد

Order & Chaos Online برای ویندوز فون با ویژگی های جدید اپدیت شد و البته که رایگان شد

Order & Chaos Online بازی استراتژیک و اول شخص است که سبکی مشابه بازی warcraft را داراست. این بازی در حالت اصل با قیمت ۶٫۹۹$ بود که اکنون در اپدیت جدیدش برای ویندوز فون بصورت کامل رایگان شد.

اکنون و در این اپدیتی که بازی Order & Chaos Online برای ویندوز فون دریافت کرد تمام ویژگی هایی که در نسخه اندروید و ای او اس این بازی هستند اکنون بصورت کامل بر روی ویندوز فون موجود هستند. قهرمانان جدید و مکان های جدید، ماموریت های متنوع و امکانات دیگر که این نسخه از بازی را کاملا مثل نسخه های دیگر بازی در دیگر پلتفرم ها کرده است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/5d9fcd55-f85b-463c-a118-5ff6bd5ebad7?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

این بازی بصورت انلاین است که بصورت چند نفره میتوانید ان را انجام دهید. از عنوان Xbox Live نیز پشتیبانی میکند و در خانواده این بازی ها قرار میگیرد. بازی سبک MMORPG و کاملا سه بعدی است.

در دنیایی خواهید بود که پر از کاربرانی است که بصورت انلاین بازی میکنند و میتوانید با انها مبارزه کنید و یا اینکه با هم دیگر به مبارزه با غول های بزرگتر بپردازید. ۴ شخصیت مختلف میتوانید بسازید و با انها بازی کنید. ۵ مسابقه مختلف نیز در بازی وجود دارد.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/fd2a655a-8fa3-4772-9804-c7b13b66f151?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

با دوستانتان یا شخصیت های دیگر در بازی میتوانید ارتباط برقرار کنید و بیش از ۱۲۰۰ ماموریت مختلف نیز وجود دارد که شما را میتواند مدت ها سرگرم کند. این بازی متاسفانه بر روی گوشی هایی با رم ۵۱۲ مگابایت اجرا نمیشود.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept