OneMusic بهترین جایگزین Xbox Music ویندوز فون برای مدت محدود رایگان شد

OneMusic بهترین جایگزین Xbox Music ویندوز فون برای مدت محدود رایگان شد

بدنبال یک جایگزین مناسب برای Xbox Music ویندوز فون میگردید؟ OneMusic بهترین و ساده ترین جایگزین این برنامه در ویندوز فون است.

با برنامه OneMusic میتوانید لیست های پخش بسازید، موزیک را روی پخش مجدد قرار دهید و یا در حالت تصادفی قرار دهید. از کاور موسیقی بصورت کامل پشتیبانی میکند حتی اگر بر روی کارت حافظه شما باشد.

این برنامه عالی در حالت معمولی ۱٫۹۹$ است ولی برای مدت ۲۴ ساعت رایگان شده است و بعد از ان به همان حالت پولی خود باز میگردد، پس توصیه میکنم تا پایان امروز هر چه سریعتر این برنامه را دانلود و نصب کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/b3219599-f335-4073-8fe9-988a73c379e0?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

برای اولین بار که این برنامه را اجرا کنید OneMusic تمام لیست فایل های شما را چک میکند و اهنگ های شما را پیدا میکند حال چه در حافظه داخلی گوشی و چه در حافظه خارجی گوشی باشد. بر اساس اهنگ های شما زمان کامل شدن لیست اهنگ ها متفاوت است.

زمانیکه اهنگ های شما را پیدا کرد OneMusic در چهار دسته انها را میچیند. در تنظیمات میتوانید رنگ تم برنامه و بقیه تغییرات را هم انجام دهید.

ظاهر برنامه ساده و زیباست و از تمامی ویژگی هایی که ایکس باکس موزیک ویندوز فون دارد نیز بهره مند است و تنها کمتری قابلیت پخش نکردن اهنگ هاییست که شما در ایکس باکس خریده اید که این ویژگی در ایران بسیار نادیده گرفته میشود و اصلا مهم نیست.

توصیه میکنیم این برنامه عالی را هر چه سریعتر دانلود کنید و از ان لذت ببرید چون بعد از گذشت ۲۴ ساعت معلوم نیست برنامه رایگان بماند و یا پولی شود و برای داشتن ان مجبور هستید ۱٫۹۹$ بپردازید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept