Nokia Conversations اکنون Lumia Conversations نام دارد

Nokia Conversations اکنون Lumia Conversations نام دارد

Nokia Conversations اکنون Lumia Conversations نام دارد. در ادامه این روند که صفحات فیسبوک و توییتر نوکیا با محصول مایکروسافت لومیا تغییر نام داده بودند و صفحه ویندوز فون در یوتیوب نیز بسته شده بود و صفحه لومیا باز شده بود، اکنون وب Nokia Conversations از سایت Nokia.com به سایت Microsoft.com رفت و نام ان نیز Lumia Conversations شد.

در این بین که نام تغییر کرده و طراحی صفحه نیز عوض شده است Tiina Jaatinen از مایکروسافت اعلام کرده که:” این همان صفحه است که شما ان را دوست داشتید و ان را دنبال میکردید، با همان افراد مدیریت میشود. ما همچنان تلاش میکنیم که اخرین اخبار در رابطه با لومیا و اخبار نرم افزار ها و سخت افزار ها را با شما در میان بگذاریم.”

اکانت Nokia Conversations در توییتر نیز همانطور که انتظار میرفت تعطیل شد و اکنون صفحه جدید lumia Conversations راه اندازی شده است. همه این تغییرات از جایی شروع شد که مایکروسافت خبر معرفی گوشی جدید با برند خود را مژده داد ممکن است خبر اینکه اپدیت بعدی فریموری Lumia Denim چه زمانی منتشر میشود نیز اخباری منتشر شود.

منبع: Lumia Conversations

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept