دانلود برنامه Nokia Camera ، یک برنامه عالی عکاسی ویندوزفون با دولنز عکاسی متفاوت

برنامه عکاسی ویندوزفون

Nokia Camera یک برنامه عکاسی جایگزین Nokia Pro Cam در ویندوزفون است بدون از دست دادن هیچ ساختاری و هنوز تمام بهترین ویژگی ها را داراست. در پست های قبلی برنامه های عکاسی خوب و کاملی همچون “Fhotoroom” و “Nokia Panorama” را معرفی کردیم که هر کدام ویژگی خاص خود را داشتند اما این برنامه توسط خود نوکیا ساخته شده و کاملتر نسبت به برنامه عکاسی سیستمی ویندزوفون است که شما میتوانید برای عکاسی در حالت خودکار تنظیمات، عکس های بینظیر و زیبایی را بگیرید و اگر میخواهید عکسی را بصورت حرفه ای بیاندازید میتوانید به صورت دستی تنظیماتی مثل فوکوس و بالانس نور سفید و… را تنظیم کنید و عکس هایی کامل و حرفه ای خلق کنید.

علاوه بر اینها این برنامه کم حجم ویندوزفون یک لنز دیگر دارد که قابلیت هایی زیبایی را به شما میدهد، این لنز عکس های بسیاری را پشت سرهم و سریع میگیرد که شما در انتها میتوانید ویژگی های جالب را بر روی عکس گرفته شده پیاده کنید، بطور مثال میتوانید شی متحرک در عکس را حذف کنید و یا تمام حرکات شی متحرک را در یک عکس داشته باشید و امکانات جالب دیگری که میتوانید بر روی عکس در این لنز جالب پیاده کنید.
عکس اورجینال و اصلی ذخیره خواهد شد اما شما میتوانید بعد از عکس گرفتن زوم کنید یا ویرایش کنید و قالب عکس را عوض کنید و آن را ذخیره کنید. البته در خود برنامه در قسمت تنظیمات راهنمایی ها و آموزش هایی برای گرفتن عکس هایی زیباتر فراهم آمده است.

برخی ویژگی های برنامه:
میتوانید تایمر را روشن کنید و بعد از مدت خاصی عکسبرداری کنید.
تعویض بین دو لنز عکاسی کاملا متفاوت
قابلیت تنظیم دستی ویژگی هایی همچون: نور صفحه، بالانس سفیدی، فوکوس، فلش و…

مشخصات برنامه:
حجم دانلود: ۱۱ مگابایت
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون ۸ و ۸٫۱
لینک دانلود:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

qr-code

تصاویری از محیط برنامه:http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/136c4491-c7b2-4b87-b6a6-13a1c6cd1f33?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/136c4491-c7b2-4b87-b6a6-13a1c6cd1f33?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

 

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept