Nextgen Reader بهترین خبرخوان ویندوز فون اپدیت شد

Nextgen Reader ویندوز فون بهترین خبر خوان RSS

برنامه خبر خوان عالی و کاربردی Nextgen Reader ویندوز فون را قبلا معرفی کرده بودیم. یک خبرخوان یا فیدخوان یا RSS خوان سایت ها که بسیار ساده و سریع و عالی است و با قابلیت های کامل شما را میتوانید کاملا راضی نگه دارد.

این خبر خوان قابلیت افلاین بودن را نیز دارد و میتوانید یکبار اخبار را دریافت کنید و همیشه حتی وقتی افلاین هستید هم به انها دسترسی داشته باشید. قیمت این نرم افزار در استور ۲٫۹۹ دلار است ولی بطور رایگان میتوانید ان را نصب کنید و از تمام امکانات ان نیز استفاده کنید، قیمت ان صرفا جهت اینست که بخواهید به برنامه نویس ان کمک کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/8a53c613-5cbf-45ec-97d2-524093b7c64e?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

ویژگی های نسخه ۶٫۴ Nextgen Reader بهترین خبرخوان ویندوز فون

  • نمایش عکس پروفایل در صفحه اصلی
  • قابلیت نشان ندادن و غیرفعال کردن عکس پروفایل نیز در تنظیمات وجود دارد: settings -> general
  • رفع باگ ها و مشکلات برنامه نیز جزو تغییرات بوده است

امروز این برنامه به نسخه ۶٫۴ اپدیت شد و ویژگی های جدیدی نیز دریافت کرد و اکنون بوسیله لینک انتهای این مطلب میتوانید ان را دانلود و یا اپدیت کنید. اگر باگی در کاشی زنده داشتید با برداشتن و دوباره پین کردن کاشی زنده Live Tile مشکل شما برطرف خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept