Monument Valley ویندوز فون رایگان شدن فصل Ida’s Dream آپدیت شد

Monument Valley ویندوز فون رایگان شدن فصل Ida's Dream آپدیت شد

بازی Monument Valley یکی از بازی های محبوب پازلی است که از خطای دید کمک میگیرد تا بازی اش را هر چه سخت تر کند و این بار یک جایزه خوب برای شما علاقه مندانش دارد. آپدیتی برای بازی منتشر شد که در آن فصل Ida’s Dream بصورت رایگان در اختیار کاربران خواهد بود.

فصل Ida’s Dream بصورت پولی در بازی موجود بود ولی خب اکنون بصورت رایگان میتوانید آن را برای خودتان کنید. کسانی که این فصل را خریداری کرده بودند نیز میتوانند به نسخه red دسترسی داشته باشند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/aaaedb0b-2734-4e30-8c08-09581d81b3de?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

متاسفانه شاید این آخرین آپدیت بازی زیبای “دره یادبود” باشد. چونکه گفته شده برنامه نویس این بازی تمرکز خود را بر روی یک بازی جدید گذاشته است و این نشان میدهد که شاید این آخرین آپدیت بزرگ برای بازی پازلی Monument Valley باشد. بازی با قیمت ۳٫۹۹ دلار و حجم ۲۳۵ مگابایت در استور ویندوز فون قابل دانلود است.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept