MixRadio در ویندوز فون خواهد ماند ، iOS و اندروید نسخه ازمایشی خواهند داشت

Line از مایکروسافت MixRadio را خرید تا خدمات استریم موسیقی را ادامه دهد

پس از اینکه یکی از اجزا اصلی در ویندوز فون بود، این برنامه محبوب موسیقی MixRadio در ویندوز فون خواهد ماند و اکنون در حال انتقال مالکیت از مایکروسافت به Line است. تیم در کنفرانس MWC این قضیه را گفتند که برنامه نویسی این برنامه برای ویندوز فون خواهد ماند و در اینده نیز ادامه خواهد داشت.

یک خبر جالب دیگر نیز داریم و اینکه نسخه ازمایشی MixRadio برای سیستم عامل های iOS و اندروید نیز منتشر خواهد شد.

اینکه در مورد اینده این برنامه بر روی ویندوز فون حرف بزنیم کمی مهم است. برنامه MixRadio برای ویندوز فون در این پلتفرم طرفداران زیادی دارد و برای همه انها نیز در مورد اینده این برنامه سوال است که در اینده با خرید این سرویس توسط Line چه بلایی سر برنامه بر روی ویندوز فون خواهد امد. اما بعد از اینکه ما با Dean Pattrick در MixRadio صحبت کردیم متوجه شدیم که این شرکت همچنان میخواهد به کار خوب خود ادامه دهد حتی وقتی از مایکروسافت جدا شده باشد و هم چنان میتوانید مثل قبل این برنامه را بر روی گوشی خود باز کنید و حتی این برنامه تصمیم دارد تا در اینده یک برنامه universal نیز شود.

نسخه های اندروید و ای او اس این برنامه تنها اول راه این قضیه هستند و انتشار نسخه ازمایشی برای انها شروع راهی طولانی است. نسخه ویندوز فون نیز خواهد ماند و اپدیت خواهد داشت و انتظار میرود تاریخی در تابستان برنامه اپدیت شود و ویژگی های فوق العاده ای دریافت کند. ولی اکنون هیچ تاریخ دقیقی در هیچ موردی مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept