Despicable Me: Minion Rush ویندوزفون با مینیون های بیشتر و… آپدیت شد

Despicable Me: Minion Rush ویندوزفون با مینیون های بیشتر و... آپدیت شد

همه ما با بازی جذاب و زیبای Minion Rush را می شناسید و ان را امتحان کردید این بازی توسط کمپانی بزرگ گیم لافت ارائه شده است و طی اعلاعیه هایی که ما قبلاً ارایه کردیم و گفتیم این بازی دیگر اپدیتی دریافت نخواهد کرد ولی امروز این بازی اپدیتی غیر منتظره ایی دریافت کرده است .

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/9f788bcb-434c-4d44-9176-0c820a5b3528?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

کمپانی Game Loft طی اسفند ماه سال گذشته اطلاعیه ایی مبنی بر اینکه این بازی را دیگر بروزرسانی نخواهد کرد ارایه کرد با این خبر کلی از مشتقان این بازی را ناراحت کردند اما ماه گذشته این کمپانی اعلام کرد که در تصمیم خود در رابطه با ارایه نکردن بروزرسانی در مورد Minion Rush برای ویندوزفون تجدید نظر کرد و یک بروزرسانی برای  بازی Minion Rush  ارایه کرد که تغییراتی را بهمراه داشته است با ما همراه باشید.

تغیرات ایجاد شده برای بازی Minion Rush ویندوزفون

 • امکان انتخاب از بین شخصیت های دیو، جری یا کارل برای بازی
 • اضافه شدن دو شخصیت محبوب دیگر به داستان بازی
 • دو محیط متفاوت و زیبا برای بازی از جمله پارک و خانه ی ادواردو
 • افزودن ابزارهای جدید به بازی همچون اسکیت برد، دوچرخه و گلایدر

این بازی ازسری بازی هایی با سبک دونده می باشد شما باطی کردن مسافت بالا و گرفتن امتیازات بیشتر می توانید شخصیت Minion را تغیر دهید و به شکلی که دوست دارید دراورید و این بروزرسانی فقط برای ویندوزفون ارایه شده است و بزودی برای نسخه های دکستاپ با همین ویژگی ها بروزرسانی می شود. بازی Minion Rush ویندوزفون دارای حجمی برابر با ۱۰۹ مگابایت در استور ویندوزفون می باشد .

4 نظرات
 1. yasser کاربر می گوید

  اول بازی یه لودینگ میاد تا ۲ درصد بیشتر نمیره.چیکار کنم؟کسی اینو بازی کرده؟

  1. علی اکبری کاربر می گوید

   یه مدت طولانی باید صبر کنید تا دیتا بازی دانلود بشه

 2. amir کاربر می گوید

  اگه میشه مثل این پست ی عکس از محیط بازیا بزار.ممنون

 3. مينيون(Minion)

  […] Despicable Me: Minion Rush ویندوزفون با مینیون های … […]

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept