Microsoft Edge نام رسمی مرورگر Spartan ویندوز ۱۰

Microsoft Edge نام رسمی مرورگر اسپارتان Spartan ویندوز 10

همانطور که میدانید یا نمیدانید مایکروسافت در ویندوز ۱۰ مرورگر اینترنت جدیدی را قرار داد. این مرورگر جدید با اسم داخلی اسپارتان Spartan شناخته میشد و اکنون در Build 2015 مایکروسافت نام نهایی و رسمی این مرورگر جدید را اعلام کرد. نامی که در نهایت بر روی نسخه رسمی ویندوز ۱۰ خواهیم دید: Microsoft Edge نام رسمی مرورگر ویندوز ۱۰ اسپارتان Spartan

همانطور که قبلا نیز در مورد این مرورگر صحبت کردیم، یکی از تغییرات اصلی این مرورگر موتور جدید ان است و البته چیزی که ما خواهیم دید ظاهر کاملا مدرن و زیبای ان است و ویژگی های بسیار مختلف و عالی این بروزر اینترنت است.و همچنین دستیار صوتی کورتانا نیز با این مرورگر بسیار همگام است.

Microsoft Edge صفحه جدید تازه ای خواهد داشت و همچنین ادرس در بالا و مرکز مرورگر نمایش داده خواهد شد. همچنین گزینه سایت های برتر را خواهد داشت که بر اساس بیشترین سایت هایی که کاربر مشاهده کرده است نمایش داده میشوند.

جزئیات وب که با HTML و Java ساخته شوند در این مرورگر پشتیبانی میشود و هر کدی که در مرورگر کروم کار کند با کمی تغییر در کد ان در مرورگر Edge نیز کاربردی خواهد بود.

همچنان منتظر اخبار بیشتر در مورد کنفرانس Build 2015 با ویندوز ارنا باشید.

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept