Line برنامه MixRadio رااز مایکروسافت خرید تا خدمات استریم موسیقی را ادامه دهد

شرکت Line که یکی از شرکت های محبوب در زمینه پیام رسان است قرارداد خرید MixRadio را با شرکت مایکروسافت امضا کرد با ویندوزفون پرو همراه باشید.

Line از مایکروسافت MixRadio را خرید تا خدمات استریم موسیقی را ادامه دهد

برنامه MixRadio که در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت نوکیا ایجاد شده بود و بعدها که شرکت نوکیا به مایکروسافت واگذار شد ، MixRadio به ارائه خدمات به ویندوزفون رو آورد و یکی از بهترین برنامه ها در زمینه موسیقی برای ویندوزفون بود که دارای میلیون ها کاربر از سراسر دنیا بود اما شرکت مایکروسافت اعلام کرد که با شرکت Line مبنی بر فروش MixRadio به توافق رسیده اند.

مایکروسافت در وبلاگ گفتگوی لومیا اعلام کرد که تا اوایل سال ۲۰۱۵ قراداد کامل انتقال MixRadio به شرکت Line انجام خواهد پذیرفت . اما شرکت MixRadio در شهر بریستول انگلستان به فعالیت خود ادامه خواهد داد. اما Jyrki Rosenberg رئیس MixRadio در پستی اعلام کرد :

ما می خواهیم MixRadio را با نوآوری ها و به بهترین نحو و با کاربری بهینه تر برای شنوندگان تبدیل کنیم و ما این کار را با Line به بهترین صورت انجام خواهیم داد.

او همچنین اعلام کرد ما به آنچه که تعهد داده ایم و بالاتر انتظار داشته باشند که تجربه موسیقی لذت بخشی را در گوشی های لومیای خود داشته باشند.

منبع: مایکروسافت

ارسال یک پاسخ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept